Neliönmuotoinen silikonimuotti, 126 koloonen jääpalamuotti, karkki-, fudge-, suklaa- ja hyytelömuotti
26,60 €
26,60 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus:
Väri: vihreä, sininen
Mittoja: 29,3 x 19,4 x 1,2 cm
Pakkaus sisältää:
1 * silikonimuotti
Kuvaus:
Lämmönkestävä: kestää kuumaa ja kylmää -60 C - +240 C. Sopii mikroaaltouuniin, pakastimeen, uuniin ja jääkaappiin.
Helppo käyttää ja puhdistaa: Minimuoitit ovat tarttumattomia, helppo irrottaa ja puhdistaa, helppo käyttää tarjottimen kanssa siirrettäessä ja tuettaessa. Pese yksinkertaisesti lämpimällä saippuavedellä tai laita astianpesukoneeseen.
Laaja käyttö: Ihanteellinen suklaatryffeleille, hyytelöille, karkeille, ganacheille, jääpaloille ja karamellille jne. Nauti herkullisten makeisten luomisesta
Tuotenro
d03fa7b5-1acc-404f-a683-f276eba18639
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Neliönmuotoinen silikonimuotti, 126 koloonen jääpalamuotti, karkki-, fudge-, suklaa- ja hyytelömuotti
26,60 €
26,60 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tarjouksia sinulle
Silikoninen jääpalamuotti juomalasille, jääpalamuotti juomalasille Vesikupin muotoinen ontto lieriömäinen silikoninen jäämuotti kannella
12,86 €
Silikoninen suklaamuotit 40 neliömäistä onkaloa ja brownie kotiin
21,00 €
Suklaavaahteranlehden muotoinen sokerimassakakun koriste muotti DIY leivonta koristelu työkalu jälkiruokakakulle Vaahteranlehden muotti sokerimassalle (2 kpl)
19,50 €
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristeltava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäpertelyyn pink bear
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
Kuuma 2025 Lay Z Spa -pumppu hiljaisella roottorilla, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,75 €
E02 Korjaus #58113 P4071 Suodatin Impellerin Huoltosarja Lay Z Spa -porealtaaseen Coleman-vesipumpun tiivisteen kunnostussarja, jossa on Impelleri, tiivisteet, akseli ja 1 ruuvisarja
25,10 €
Askartelustrassit 40 väriä 3 mm litteäselkäiset jalokivet setti liimalla ja työkaluilla koristelusarjaan
22,90 €
Aiempi alin hinta
26,40 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Kanan kakan lapio metallinen irrotettava kanakoppien puhdistuslapio -FY-
26,98 €
Audi Etu- ja takaosa Musta Emblem Rengassarja A1 A3 A4 A5 -malleihin - 273mm & 192mm-X44-
23,60 €