[LCS] Autopuhelinpidike Audi A1:lle, 360° pyörivä puhelinpidike auton ilmastointiventtiiliin, painovoimainen metallinen alumiiniseos silikoni N
25,76 €
25,76 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Täydellinen muotoilu, suunniteltu A1:lle (2010-2018). Tuotteemme on testattu oikeissa ajoneuvoissa. Oikein asennettuna se ei vaikuta venttiileihin ja painikkeisiin. (Tämä tuote ei sovellu muihin malleihin, varmista ennen ostamista, että autosi keskusohjausalue on yhteensopiva kuvan kanssa!) 1 minuutin asennus Aseta puhelinpidike venttiilin rakoon. Voit liikuttaa venttiilejä hieman, jotta pohja napsahtaa paremmin. Oikein asennettu puhelinpidike ei irtoa ja on täydellisesti integroitu keskikonsoliin. Automaattinen lukitus Käytä puhelimen painoa puhelimen kiinnittämiseen, voit helposti asettaa tai poistaa puhelimen yhdellä kädellä. Universaali Sopii Applelle, Samsungille, Motorolalle, Nokialle ja muille älypuhelimille.
Tuotenro
e475951c-9701-4599-b713-0eea21b2eab1
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
[LCS] Autopuhelinpidike Audi A1:lle, 360° pyörivä puhelinpidike auton ilmastointiventtiiliin, painovoimainen metallinen alumiiniseos silikoni N
25,76 €
25,76 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
MM-kisat 2026 Espanja Koti Lasten Aikuisten Jalkapallopaita Nro 19 LAMINE YAMAL LAMINE YAMAL 24
24,29 €
Aiempi alin hinta
35,66 €
Audi Etu- ja takaosa Musta Emblem Rengassarja A1 A3 A4 A5 -malleihin - 273mm & 192mm-X44-
20,44 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
Koiran kypärä ja suojalasit, pieni-keskikokoinen urheilulemmikkieläimen hattu UV-suojalaseilla, säädettävä tuulenpitävä lumitiivis lippalakki silmäsuoja
32,91 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl korvaavia autotallin oven kauko-ohjaimia Chamberlain Liftmaster Motorlift 94335E | 84335E | ML700 | ML500 | ML850 | Merlin
21,42 €