Takavalo Yhteensopiva Mitsubishi L200 Triton Colt 2005-2016 Takavalot Takalamppu Kuori Peruutusjarru Valo - Täydellinen Right
35,00 €
35,00 €
Ma, 6 heinä - to, 9 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2. Korkea iskunkestävyys
3. Täydellinen jälkimarkkinoiden korvaus
Tyyppi: Takavalo johdotuksella
Polttimo: Ei sisälly
Sijoitus ajoneuvoon: Taka, Oikea/Vasen
Valmistajan osanumero: RLM260-WDI-R ,RLM260-WDI-L
Sovitus:
Mitsubishi L200 2005-2016
Mitsubishi L200/Triton 2005-2015
Mitsubishi Colt 2007-2015
(Vain lamppukokoonpano, polttimot eivät sisälly, vakiopolttimot sopivat.)
Asennus:
1. Laske takaluukku ja avaa 2 kiinnityspulttia, jotka pitävät takavaloja paikallaan.
2. Irrota takavalot vetämällä niitä eteenpäin vapauttaaksesi ne takana olevista kiinnitystapeista.
3. Irrota sähköliitin ja asenna uusi valo
Huomautus:
1. Tässä sarjassa ei ole ohjeita. Ammattimainen asennus on erittäin suositeltavaa!
2. Vertaa takavaloa omaasi ennen ostamista!
Materiaali: ABS
väri: Punainen
Pakkauksen sisältö:
1 x Takavalo
Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kuvan kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellinen. Mittausvirhe on +/- 1-3cm.
Väri
Right
Tuotenro
4c0d73df-9c9c-4c0f-bf0e-2f875f04915a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Takavalo Yhteensopiva Mitsubishi L200 Triton Colt 2005-2016 Takavalot Takalamppu Kuori Peruutusjarru Valo - Täydellinen Right
35,00 €
35,00 €
Ma, 6 heinä - to, 9 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,20 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
28,48 €
Kolminkertainen olkapäähieroja - Shiatsu-lämmitetty tyyny, 3 säädettävää tasoa, olkapää-/niska-/jalkakivun lievitys, kompressio ja tärinä
30,68 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €
2 kpl Antistaattinen karvanpoistokäsine – Uudelleenkäytettävä ja pestävä käsine lemmikkien karvojen poistoon matoilta, sohvilta ja huonekaluilta
9,39 €
2 kpl voipuikko-squishy-leluja, pehmeitä hitaasti nousevia puristeltavia stressileluja lapsille ja aikuisille (keltainen ja vaaleanpunainen)
9,61 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
Matkapuhelimen Rintakiinnike Valjaat Pidike Matkapuhelinpidike Actionkamera Pov Samsung Iphone Plus -puhelimille
16,83 €