Sähköinen suola- ja pippurimylly - USB-ladattava sähköinen pippurimylly säilytyslaatikolla
27,00 €
27,00 €
Ma, 29 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tämä tyylikäs ja toimiva maustemylly, jossa on tyyppi-C-lataus ja 4 säädettävää jauhatusastetta, tuottaa täydellisesti jauhettuja mausteita helpolla yhdellä kädellä käytettävällä ohjauksella tehokkaaseen keittiöön.
Neljän säädettävän jauhatusasteen ansiosta tämä mylly voi jauhaa kaikkea karkeasta merisuolasta hienoksi jauhettuun pippuriin tasaisella ja yhtenäisellä laadulla. Se selviytyy laajasta valikoimasta mausteita ja kuivattuja yrttejä.
Ergonominen muotoilu mahdollistaa helpon yhden käden käytön - paina vain painiketta automaattista jauhamista varten. Sekä säiliö että pohja voidaan pestä vedellä puhdistuksen helpottamiseksi.
Tuotetiedot
- Mitat: 19 x 4,6 cm (per mylly)
- Tilavuus: 40 ml (noin 25 g pippuria)
- Lataus: Tyyppi-C (2 tunnin latausaika)
- Akku: 500 mAh litium (3,7 V)
- Materiaali: ABS/PC-muovi, ruostumaton teräs, keraaminen jauhatusydin
- Väri: Moderni muotoilu
- Sisältö: 2 myllyä, latauskaapeli, harja, käyttöohje
- Käyttö: Keittiö, ulkoilu, piknik, grilli
- Kohderyhmä: Ruoan ystävät, keittiöharrastajat
Tuotenro
50da378b-7a96-4bb8-8ce6-7898f5cb540d
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sähköinen suola- ja pippurimylly - USB-ladattava sähköinen pippurimylly säilytyslaatikolla
27,00 €
27,00 €
Ma, 29 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
11,80 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
Rasasi Hawas Ice for Men Eau de Parfum Spray 100 ml Hot J3
27,30 €
Sulkapalloverkko sisä- tai ulkokäyttöön, puutarhaan, kouluun, kentälle
16,00 €
Aiempi alin hinta
16,51 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186(BT) Silver, råg.
19,35 €
FIFA World Cup 2026 -tarrankokoelma Virallinen FIFA World Cup -tarrankokoelma-albumi -50kpl [Laatikko] x50-pack Panini
37,50 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Hihna Longchamp Mini -laukulle, nahkainen olkahihnasarja Long Champ Mini -laukulle, ei tarvitse lyödä reikiä
13,00 €