Ruuvimeisseli Magnetizer Bit Magnetizer KELTAINEN Yellow
12,85 €
12,85 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Magnetointilaitetta CAN käyttää kaikkiin magnetoitaviin työkaluihin, kuten ruuvitaltaihin, terään jne.
Riippumatta siitä, kuinka hyvä ruuvimeisseli on, se demagnetoituu käytön jälkeen.
ABS-muovimagnetoija on ruosteenesto, kestävä, kevyt ja kannettava, se on välttämätön työkalu kotiin.
100% upouusi ja laadukas.
Tekniset tiedot:
Materiaali: ABS + metalli
Koko: noin 28x17x15mm
Valinnaiset värit: punainen, sininen, keltainen
Ruuvimeisseli vain magnetisaattori, muut kuvan lisävarustedemo eivät sisälly hintaan
Paketinsisältö:
1 * Ruuvimeisselin magnetoija
Väri
Yellow
Tuotenro
74dc602f-095c-42ab-b45f-635b1e863c6a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ruuvimeisseli Magnetizer Bit Magnetizer KELTAINEN Yellow
12,85 €
12,85 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa