Puhelinteline / Autoteline / Teline Autolle – Imukuppi Black
3,5
(28)
3,5
(28)
11,99 €
11,99 €
Ma, 7 huhti - pe, 11 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tämä puhelinteline on ihanteellinen helppoon kiinnitykseen auton ikkunaan tai muihin sileisiin pintoihin, kuten kojelautaan, vahvan imukupin avulla. Sen 360° kierron ansiosta voit säätää puhelimen täydelliseen kulmaan, mikä tekee siitä ihanteellisen navigointiin ja handsfree-puheluihin. Sopii kaikille puhelimille, joiden leveys on 67 ja 97 mm välillä, mikä tekee siitä erittäin monipuolisen ja käytännöllisen.
Valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, teline on sekä kestävä että tyylikäs. Se on nopea ja helppo asentaa ilman työkaluja. Käytitpä sitä GPS
seuraamiseen tai puhelujen vastaanottamiseen, tämä puhelinteline tarjoaa sekä turvallisuutta että mukavuutta jokaisella matkalla. Se on välttämätön kaikille kuljettajille, jotka haluavat turvallisen ja mukavan ajokokemuksen.
- Yhteensopiva kaikkien puhelimien kanssa, joiden leveys on 6,7–9,7 cm
- Täydellinen kojelaudalle ja tuulilasille
- Materiaali: ABS
- Koko: n. 20 cm
- 360° kierto optimaaliseen kulmaan
- Täydellinen handsfree-käyttöön
- Vahva imukuppi vakaaseen kiinnitykseen
Väri
Black
Paino, gramma
145
Artikkelin numero
fb9e0aca-eb93-434d-a418-9e0332fdd4b8
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Tasnim H
18 päivää sitten
Diyar K
kuukausi sitten
Winston L
kaksi kuukautta sitten
Puhelinteline / Autoteline / Teline Autolle – Imukuppi Black
3,5
(28)
3,5
(28)
11,99 €
11,99 €
Ma, 7 huhti - pe, 11 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
Longchamp-laukun muuntamisvarusteet, ilmainen minilaukun rei'itys, olkahihna, minilaukku, ruskea-kulta Brown-gold
16,11 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
12,00 €
Kolesterolimittarit, Kotilipidianalysaattori, Kokonais-kolesterolille, HDL-kolesterolille/triglyserideille Tc/hdl-mittari (väri: T
24,34 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €