Musta-kultaiset kaapinvetimet - T-muotoiset, sinkkiseos - keittiökaappeihin, laatikoihin - tyylikäs sisustus
15,00 €
15,00 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
【Tukeva ja kestävä】Kaapinvetimet on valmistettu massiivisesta sinkkiseoksesta T-muotoisella muotoilulla varman otteen takaamiseksi. Ruostumaton ja värinkestävä muotoilu varmistaa, että ne täyttävät korkeat laatuvaatimuksesi pitkäaikaiseen käyttöön. 【Tyylikäs muotoilu】Kaapinvetimet on galvanoitu, ja pinta on tarkastettu ja kiillotettu yksitellen. Mustien vetotankojen ja kultaisten pohjien yhdistelmä antaa vanhoille kaapeillesi uuden ilmeen. 【Laaja käyttöalue】Laatikonvetimet sopivat täydellisesti kaappeihin, laatikoihin, lipastoihin tai erilaisten tyylien ja mallien huonekaluihin. Ne edistävät keittiösi tai kylpyhuoneesi tyylikästä ja hienostunutta ilmettä. 【Kokoneuvoja】Tarkista tuotteen mitat ennen ostamista, jotta ne vastaavat paremmin tarpeitasi.
Tuotenro
9ec5458c-0f35-48af-8223-b30345a7e641
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Musta-kultaiset kaapinvetimet - T-muotoiset, sinkkiseos - keittiökaappeihin, laatikoihin - tyylikäs sisustus
15,00 €
15,00 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
24,18 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2026 Jalkapallon MM-kisat Norja Kotipaita Lapset Paita+shortsit+sukat (Nro 9 Haaland Painettu) 26
28,00 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
NeeDoh Jellyfish Jelly Squish Stress Fidget Sensorinen Puristuslelu Lapsille ja Aikuisille Blue
9,59 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Askartelustrassit 40 väriä 3 mm litteäselkäiset jalokivet setti liimalla ja työkaluilla koristelusarjaan
24,40 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €