Mobile Holder -kannettavan tietokoneen näyttö - mobiiliteline valkoinen valkoinen
12,99 €
12,99 €
Ke, 30 syys - ti, 6 loka
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Liitä matkapuhelimesi kannettavaan tietokoneeseen – Magneettinen matkapuhelinpidike
Holder liität matkapuhelimen sivulle tai kannettavan tietokoneen näytön tai tietokoneen näytön yläosaan. Täydellinen viestien seuraamiseen tai matkapuhelimen käyttämiseen liipaisutyynynä työskennellessäsi tai soittaessasi.
materiaali: muovi
Mitat: 120*30*5mm
paino: noin 35 g
väri: valkoinen
magneetti (matkapuhelimelle) ja magneettisen pidikkeen mukaan.
Väri
Valkoinen
Tuotenro
abdb75a9-a6d7-4ca1-9266-ec8c940a30f2
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Mobile Holder -kannettavan tietokoneen näyttö - mobiiliteline valkoinen valkoinen
12,99 €
12,99 €
Ke, 30 syys - ti, 6 loka
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa