Miesten tekonahkatakki Sherpa Aviator Bomber -takki Black 2XL
99,31 €
99,31 €
Ma, 5 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Materiaali: Valmistettu ympäristöystävällisistä, korkealaatuisista materiaaleista, joten olet suojassa sateelta ja lumelta missä ja milloin tahansa ulkoillessasi. Joustinneulotut hihansuut ja helma pitävät lämmön sisällä, samalla suojaten kylmältä tuulelta ja tarjoten turvallisen istuvuuden.
Erittäin pehmeä, lämmin ja kestävä, sopii erinomaisesti äärimmäisiin talviin.
Tilaisuus: Miesten nahkatakki, bomber-tyylinen rento paksu lämmin tuulitakki pystykauluksella, peli-vaatteiden nahkatakki, sopii päivittäiseen työhön ja erilaisiin ystävien tapaamisiin/Halloween-juhliin.
Tämä miesten takki on erittäin siisti ja moderni rock-vaate, täydellinen työmatkalaisille tai motoristeille, jotka haluavat olla tien päällä. Yhdistä se farkkuihin saadaksesi huomiota herättävän ilmeen.
Meistä: Ennen ostamista, katso kokotaulukko kuvasta.
Väri
Black
Koko
2XL
Tuotenro
30c8d125-617e-40f2-b299-4d5aaddf3f6c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Miesten tekonahkatakki Sherpa Aviator Bomber -takki Black 2XL
99,31 €
99,31 €
Ma, 5 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa