Lisävarusteet Dreame D9/L10 Prolle (pääharja, sivuharjat, suodatin)
29,53 €
29,53 €
Ma, 13 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Lisävarustesarja Dreame D9/L10 Pro -robotti-imurille: Sarja sisältää 1 pääharjan, 2 paria sivuharjoja ja 2 pölynimurin suodatinta, jotka ovat yhteensopivia Dreame D9/L10 Pron kanssa.
rTehokas pääharja: Kumiharjalla on optimaalinen rakenne syväpuhdistukseen ja se varmistaa perusteellisen ja tehokkaan puhdistustuloksen.
rTurvallinen ja hellävarainen sivuharja: Sivuharja on suunniteltu niin, ettei se naarmuta lattioita tai huonekaluja. Se kerää tehokkaasti esimerkiksi hiukset ja lemmikkieläinten karvat ja yltää kaikkiin kulmiin ja reunoihin.
rTehokas HEPA-suodatin: Vaihtamalla pölynimurin suodattimen säännöllisesti varmistat, että pöly ja muut pienet hiukkaset kerätään talteen eivätkä leviä imuriin tai huoneeseen.
rVarmista, että vaihdat pölynimurin varaosat säännöllisesti, jotta imurin korkea suorituskyky säilyy!
rr
Tekniset tiedot:
rVäri: Valkoinen/Oranssi/Musta
rPyöreän harjan koko: 201x40 mm
rSivuharjan koko: 32 mm
rSuodattimen koko: 150x49 mm
rMateriaali: ABS
rYhteensopiva: Dreame D9/L10 Pro
rEi alkuperäisiä varaosia!
rr
Paketti sisältää:
r4 × sivuharja
r2 × HEPA-suodatin
r1 × pääharja
Tuotenro
9d5a0910-a199-47b8-b86e-ea68b3af8b41
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lisävarusteet Dreame D9/L10 Prolle (pääharja, sivuharjat, suodatin)
29,53 €
29,53 €
Ma, 13 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
Askartelustrassit 40 väriä 3 mm litteäselkäiset jalokivet setti liimalla ja työkaluilla koristelusarjaan
24,40 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu, violetti Purple
12,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja grillikoreja telineellä - Xin Small 2PCS Small 2PCS 2PCS Small
15,76 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €