LED-valokytkin Toyota Tacoma Land Cruiser Reiz Hilux Prado 120 FJ CRUISE LC76 LC78 LED-kytkin B
30,00 €
30,00 €
Pe, 16 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Saumaton istuvuus, täydellinen istuvuus autoosi.
Helppo asentaa, ei vaadi monimutkaisia työkaluja, helppokäyttöinen.
Ammattimainen ammattitaito, hieno pinta, uusi ja ainutlaatuinen tyyli.
Kun painat painiketta, se pysyy paikallaan, On Off -mallissa. Se on lukituspainike. (paina kytkeäksesi sen päälle, paina uudelleen kytkeäksesi sen pois päältä.)
Kunto: Uusi
Sijoitus ajoneuvoon: Edessä
Kytkentäkaavio:
Musta johto: kytkimen taustavalo ja merkkivalo yhteinen negatiivinen johto \"12V- \"
Punainen johto: kytkimen taustavalo positiivinen johto \"12V+ \"
Vihreä johto: kytkimen positiivinen lähtöjohto \"OUT+ \"
Keltainen johto: kytkimen positiivinen tulojohto \"IN +/ACC \"
Tekniset tiedot: A: Etusumuvalokytkin
Sopii Toyota Tacoma Land Cruiser Reiz Hilux Prado 120 FJ CRUISE LC76 LC78 -malleihin
Väri: Kuten kuvassa
Materiaali: muovi
Pakkauksen sisältö:
1 x Autokytkin
1 x Liitin johdolla
Vain yllä mainittu pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly hintaan.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Koko
B
Tuotenro
a13b0b80-41b6-43b8-8118-7a7b3f45de67
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
LED-valokytkin Toyota Tacoma Land Cruiser Reiz Hilux Prado 120 FJ CRUISE LC76 LC78 LED-kytkin B
30,00 €
30,00 €
Pe, 16 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa