Kuusikulmainen 2-paikkainen automaattikellon pyöritin USB-C-virralla, yhteensopiva Rolex, Omega ja Seikon kanssa Black Black
70,69 €
70,69 €
Ke, 2 syys - ti, 8 syys
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Pidentää kellon käyttöikää: Tämä kuusikulmainen kellonpyöritin on suunniteltu pitämään automaattikellosi vedettyinä ja käyttövalmiina, mikä pidentää arvokkaiden kellojesi käyttöikää. Simuloimalla ranteen luonnollista liikettä se estää kellon öljyjen jähmettymisen, mikä varmistaa sujuvan toiminnan ja tarkan ajanoton. Tämä on erityisen hyödyllistä kelloille, joita ei käytetä päivittäin, mikä estää tarpeen toistuvaan nollaukseen ja mahdollisiin vaurioihin manuaalisesta vetämisestä. Yhteensopiva eri automaattikellomerkkien, kuten Rolexin, Omegan ja Patek Philippen kanssa, tämä pyöritin on välttämätön jokaiselle vakavalle kellokeräilijälle.
Kaksi pyörimistilaa: Kellonpyörittimessä on kaksi erillistä pyörimistilaa, jotka on suunniteltu vastaamaan erilaisia kellomalleja ja vetovaatimuksia. Tila B pyörii myötäpäivään 2 minuuttia, pysähtyy 6 minuutiksi ja pyörii sitten vastapäivään 2 minuuttia, pysähtyen jälleen 6 minuutiksi ja toistaen syklin. Tämä tila on ihanteellinen lyhytaikaiseen käyttöön. Tila L pyörii vastapäivään 2 minuuttia, pysähtyy 18 minuutiksi ja pyörii sitten myötäpäivään 2 minuuttia, pysähtyen 18 minuutiksi ja toistaen syklin. Tämä tila sopii pitkäaikaiseen käyttöön, mikä varmistaa, että kellosi pysyy kunnolla vedettynä ilman ylivetoa. Yhteensopiva automaattikellojen kanssa merkeiltä kuten Tag Heuer, Breitling ja IWC, nämä tilat tarjoavat optimaalisen vedon erilaisille koneistotyypeille.
Globaali yhteensopivuus: Varustettu USB-TYPE-C-kaapelilla ja jännitealueella 100-240V, 50/60HZ, 0.3A, tämä kellonpyöritin on globaalisti yhteensopiva. Voit kytkeä sen suoraan puhelimesi virtalähteeseen, mikä tekee siitä kätevän käyttää kotona tai matkoilla. Universaali jännite varmistaa, että voit käyttää sitä missä tahansa maassa ilman jännitemuunninta. Tämä ominaisuus tekee siitä täydellisen lahjan kelloharrastajille, jotka matkustavat usein. Yhteensopiva automaattikellojen kanssa merkeiltä kuten Seiko, Citizen ja Orient, tämä pyöritin tarjoaa vertaansa vailla olevaa mukavuutta ja monipuolisuutta.
Tekniset tiedot:
Väri: Useita vaihtoehtoja
Mitat: Pituus: 16 cm, Leveys: 13 cm, Korkeus: 10 cm
Materiaali: PU-nahka + ABS + elektroniset komponentit
Jännite: 100-240V, 50/60Hz, 0.3A
Paketti sisältää:
Kellonpyöritin x 1
USB-C-virtajohto x 1
Puhdistusliina x 1
Käyttöohje x 1
Väri
Black
Paino, gramma
1028
Tuotenro
6d0b6295-6295-486f-bf45-18d145abafcf
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kuusikulmainen 2-paikkainen automaattikellon pyöritin USB-C-virralla, yhteensopiva Rolex, Omega ja Seikon kanssa Black Black
70,69 €
70,69 €
Ke, 2 syys - ti, 8 syys
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Smooche Korean Foundation, Smoochea väriä vaihtava meikkivoide
15,74 €
Aiempi alin hinta
23,12 €
Needoh Nice Cube Stressipallo & Aistilelu Sininen Blue
16,30 €
2026 Uudet Hyggear silikoniset varvaserottimet, Hygear varvaserottimet päällekkäisille varpaille, jalkojen korjaaja, pehmeät ja hengittävät varvaserottimet White
26,81 €
Popdarts PRO -pelisetti - Sisä-, ulkokäyttöön tarkoitettu heittopeli imukupilla – Erikoislahjoja
30,40 €
Smooche korealainen meikkivoide, Smooche väriä vaihtava meikkivoide, kosteuttava peitevoide
18,80 €
3 kpl partakoneen teriä, jotka ovat yhteensopivia Philips Oneblade Replacement -laitteen kanssa
16,49 €
Aiempi alin hinta
16,99 €
2-pakkainen geelivarvaslevitin | Hallux Valgus -varvaserotin valkoinen
10,99 €
Nike Elite Pro Koripalloreppu Koululaukku Unisex Kuntosali Urheilu Matkalaukku Musta Hopea Black Gold
40,68 €
Aiempi alin hinta
43,30 €
6 suodattimen pakkaus puhallettaviin MSPA-porealtaisiin Ø106cm - 6 vaihtosuodatinta puhallettaviin MSPA-porealtaisiin
28,00 €
24 väriä 13800 kpl 3 mm hyytelöhartsistrasseja askarteluun, litteäselkäiset kivet, värikkäät AB-jalokivet timantit Type G
27,00 €