Ilmaton ruiskutussuutin Ruiskutussuuttimet Maaliruisku Hienoviimeistely Tiivistesuutin 209 - 655 Airbrush-suutin Ruiskutussuuttimeen Koti- ja puuta...
20,00 €
20,00 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Reiän halkaisija: 38.1
Käyttöalue: maalipinnoitus, emulsio maali, kittiruiskutus
Vieraan aineen läpäisyhalkaisija: 32
Suuttimen kokonaispituus: 53
Tekniset tiedot:
1. Erittäin kulutusta kestävä suutin: innovatiivinen ja kestävä, vähentää kulutusta, vakaa ruiskutus, pyörivä pesu.
2. Tasainen sumutus ja vahva kestävyys: suuttimen laatu määrää pinnoitteen laadun. Pinnoite sumutetaan tasaisesti ja hienosti suuttimen läpi, ja parannetun suuttimen kestävyys on parempi.
3. Vähennä häviötä ja säilytä vakaus: innovatiivinen suuttimen aukko on taottu alumiinikarbidiseoksesta häviön vähentämiseksi ja ruiskutuskulman vakauden säilyttämiseksi.
4. Helppo puhdistaa ja pestä pyörittämällä: päivitetty suutin on helppo puhdistaa, ja se voidaan puhdistaa vain pyörittämällä suutinta ilman muita työkaluja.
5. Monipuolinen käyttö: kone on monikäyttöinen, monipuolinen ja tehokas. Talon remontointi, rungon ruosteenesto ja maalaus
Väriteräslevyjen maalaus, autojen peltityöt.
Paketti sisältää:
1 * Suutin
1 * Suuttimen tiiviste
1 * Suuttimen istukka
1 * laattasuutin + siivilä
Tuotenro
16b4ae2c-f25c-4077-868f-afd34524e90c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ilmaton ruiskutussuutin Ruiskutussuuttimet Maaliruisku Hienoviimeistely Tiivistesuutin 209 - 655 Airbrush-suutin Ruiskutussuuttimeen Koti- ja puuta...
20,00 €
20,00 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,44 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
22-23 Portugal Kotipaita #7 Ronaldo Jalkapallopaita Setti Lapsille & Aikuisille Kids 24(130-140CM)
26,13 €
4 kpl aktiivihiilisuodattimia liesituulettimeen Siemens Hz9vrcr0 17004796 / Bosch Hez9vrcr0 17004805 / Neff Z821vr0 17004806, Gaggenau CA282111
21,24 €
Air-Up-vesipullo 650 ml – 7 makukapselia | Sokeriton & Aromaattinen | Gradienttisininen pillillä
27,17 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
26,23 €
Alkuperäinen Stealth Talk 45 Bluetooth Handsfree -kuuloke, musta
26,00 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €