Cn702a Cn703a Cn704a Hp 792 -tulostuspäälle Hp792 Designjet L26100 L26500 L26800 Latex 210 260 280 -tulostimelle B
100,00 €
100,00 €
Aiempi alin hinta
103,00 €
Ke, 1 heinä - ti, 7 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
uusi ja korkealaatuinen
HP 792 -tulostuspää on tulostimesi varaosa, joka varmistaa tasaisen ja luonnollisen väritulostuksen.
Hiotut suuttimet ja paperiton muotoilu takaavat saumattoman tulostusprosessin ilman paperitukoksia.
Suunniteltu monenlaisille HP-tulostimille, kuten DesignJet L26500, L28500, L26100 ja Latex 210, 260 ja 280, tämä tulostuspää palvelee ammattilaisia ja yrityksiä, jotka tarvitsevat luotettavia tulostusratkaisuja.
Tulostatpa julisteita, banderolleja tai muita graafisia materiaaleja, HP 792 -tulostuspää tuottaa poikkeuksellisen tulostuslaadun, mikä tekee siitä ihanteellisen mainostoimistoille, graafisille suunnittelijoille ja painotaloille.
Päivitä tulostuskokemuksesi HP 792 -tulostuspäällä, joka on kustannustehokas vaihtoehto, joka varmistaa optimaalisen suorituskyvyn ja alentaa tulostuskustannuksia.
Määrittelyt:
Tuotemalli: HP 792 Printheedille
Kasetin väri: Vihreä vaaleansyaanilla, punainen vaaleanpunaisella, musta keltainen (valinnainen)
Yhteensopiva tulostin:
HP DesignJet L26500 -tulostimelle
HP DesignJet L28500 -tulostimelle
HP DesignJet L26100 -tulostimelle
HP Latex 210 -tulostimelle
HP Latex 260 -tulostimelle
HP Latex 280 -tulostimelle
Huomautus:
1. Kun asennat suuttimen, sinun on poistettava ilmareiän tiiviste ohjeiden mukaisesti, mutta älä poista muita tiivisteitä mielivaltaisesti, muuten muste vuotaa;
2. Joka kerta kun uusi suutin asennetaan, tulostuspää tulee yleensä puhdistaa 3–5 kertaa (pese tulostuspää vähintään kerran);
3. Kun jossakin tulostuspäässä ei ole mustetta tai sitä ei ole asennettu, vaikka muissa tulostuspäissä olisi mustetta, valokone ei toimi;
4. Kun uusi suutin on irrotettu, on parasta olla irrottamatta sitä ennen suuttimen vaihtamista;
5. Ellei suutinta haluta vaihtaa, suuttimen suojaklipsiä ei saa avata, muuten suutinta ei ehkä enää voida käyttää;
6. Älä kurkota tulostimeen tai kosketa suutinta, kun tulostin on käynnissä; tarkista ensin, onko tietyn värin muste mustekasetissa loppunut.
Paketti sisältää:
1 x tulostuspää
Väri
B
Tuotenro
3bf69154-e10e-4f2d-af82-caee5b46a9d8
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Cn702a Cn703a Cn704a Hp 792 -tulostuspäälle Hp792 Designjet L26100 L26500 L26800 Latex 210 260 280 -tulostimelle B
100,00 €
100,00 €
Aiempi alin hinta
103,00 €
Ke, 1 heinä - ti, 7 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
Pink Collagen Volume Multi Balm - Parantaa juonteita ja kiinteyttää kosteuttava puikko
13,16 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
17,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €