Auton LED-ajovalojen polttimopohjan sovittimen kanta H1 H4 H7 H11 A7
11,39 €
11,39 €
Pe, 26 kesä - to, 2 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Erityisesti suunniteltu LED-ajovalojen polttimoiden muunnossovittimille.
Vain halogeenikapseliajovalot.
Näin voit sijoittaa minkä tahansa jälkimarkkina-LED-polttimo tiukasti ja nopeasti alkuperäiseen ajovalaisinkoteloon tuhoamatta alkuperäistä kantaa.
nosta konepelti ja vertaa tätä tuotetta varastossa olevaan LED-ajovalojen liitäntään, niin CAN varmistaa, onko tämä tuote yhteensopiva autosi kanssa.
Helppo asentaa, liitä olemassa olevaan tehtaalla olevaan ajovalokokoonpanoon, ei muutoksia.
Erittely:
Uusi ja laadukas
Materiaali: liima
Malli: M5 istukka
Väri musta
Koko: kuvan mukainen
Paketti mukana: 1kpl
Huomautus:
Katso mittaus. Pieni mittausvirhe on sallittu normaalialueella.
Koska eri tietokoneet näyttävät eri värejä, kiitos ymmärryksestäsi, tuotteen todellinen väri voi olla hieman erilainen kuin kuvassa.
Koko
A7
Tuotenro
6be13ace-0dc0-4e16-8461-e23a15c1b426
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Auton LED-ajovalojen polttimopohjan sovittimen kanta H1 H4 H7 H11 A7
11,39 €
11,39 €
Pe, 26 kesä - to, 2 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Plantronics Voyager Legend Bluetooth -kuuloke – Mono langaton melunvaimennus PC:lle, tabletille ja matkapuhelimelle
28,00 €
Aiempi alin hinta
28,70 €
[KK] Aurinkokennovalo ulkokäyttöön, rautainen riippuvalaisin päivänkakkarakuviolla, lamppu, aita-projektio riippuvalaisin (FMY) Multicolor
19,80 €
Aiempi alin hinta
22,00 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €