6-osainen suodatinsarja – Sopii AEG QX6, QX7, QX8-2 ja FX9 -sarjoihin – Korvaava malli: ASKW1 – Sisältää 3 suodatinta ja 3 vaahtomuovisisäkettä – P...
22,30 €
22,30 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
KAKSOISSUODATUS TERVEYDEN HYVÄKSI: Sarja sisältää sekä esimoottorisuodattimet että hygieeniset HEPA-suodattimet. Yhdessä ne vangitsevat jopa 99 % hienosta pölystä, allergeeneista ja hiukkasista aina 2,5 µm asti, varmistaen puhtaamman poistoilman ja terveellisemmän sisäympäristön.
OPTIMAALISEN IMUTEHON YLLÄPITÄMINEN: Estä pölyn pääsy moottoriin. Vaihtamalla suodattimet säännöllisesti kaksoiskerroksisilla sienisuodattimillamme, AEG-imurisi imuteho pysyy kuin uutena, ja moottorin käyttöikä pitenee merkittävästi.
PESTÄVÄ JA UUDELLEENKÄYTETTÄVÄ: Säästä ylläpitokustannuksissa. Molemmat suodatintyypit voidaan helposti huuhdella hanan alla. Kuivuttuaan 24 tuntia ne ovat jälleen käyttövalmiita. Sisältää kätevän puhdistusharjan itsepäisen lian poistamiseen laskosten välistä.
TÄYDELLINEN 1 VUODEN TARVE: Kolmella moottorisuodattimella ja kolmella HEPA-suodattimella sinulla on välitön varaosavarasto käsillä. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi suosittelemme suodattimien vaihtamista 3 kuukauden välein varmistaaksesi, että imurisi toimii aina parhaalla mahdollisella teholla.
Tuotenro
78e98095-bae4-41f5-b747-592740709c2b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
6-osainen suodatinsarja – Sopii AEG QX6, QX7, QX8-2 ja FX9 -sarjoihin – Korvaava malli: ASKW1 – Sisältää 3 suodatinta ja 3 vaahtomuovisisäkettä – P...
22,30 €
22,30 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,44 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
4 kpl aktiivihiilisuodattimia liesituulettimeen Siemens Hz9vrcr0 17004796 / Bosch Hez9vrcr0 17004805 / Neff Z821vr0 17004806, Gaggenau CA282111
21,24 €
Air-Up-vesipullo 650 ml – 7 makukapselia | Sokeriton & Aromaattinen | Gradienttisininen pillillä
27,17 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
26,23 €
Alkuperäinen Stealth Talk 45 Bluetooth Handsfree -kuuloke, musta
26,00 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
3-osainen Coleman Lay-Z-spa liitäntätiivistesarja (tyyppi A ja tyyppi B/C, musta)
15,39 €