2 metrin vaihtokaapeli Logitech G Pro Inline Mute -kuulokkeille Red
21,22 €
21,22 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
1. Suunnittelutiedot - 3,5 mm uros-3,5 mm uros-äänikaapelisovitin. Pituus: 200 cm.
2. Tuloyhteensopivuus - Tukee 3,5 mm:n äänilähtöä laitteille, kuten PS4/Xbox One -ohjaimille, PC:lle, kannettaville tietokoneille, iPhoneille ja Android-puhelimille.
3. Lähtöyhteensopivuus - Vain Logitech G433, G233, G Pro, G Pro X -kuulokkeille. Ehdottomasti ei toimi Logitech G633, G933, A10, A40 -kuulokkeiden kanssa!
4. Joustava käyttö - Tämä äänikaapelin vaihto mahdollistaa myös pyörivän äänenvoimakkuuden säädön ja mykistyskytkimen. Päivitä kuulokkeesi välittömästi ammattimaisiksi kuulokkeiksi pelaamiseen, työhön, Skype-puheluihin, podcasteihin ja puheluiden vastaanottamiseen liikkeellä ollessasi.
Tekniset tiedot:
Väri: Musta/Punainen
Kaapelin pituus: 2M
Yhteensopiva: Logitech-G233 G433 GPRO GPRO X Kingston Alpha/Sky -kuulokkeiden kanssa
Paketti sisältää:
1*Äänikaapeli
Huomautus:
1. Salli 1-3 mm:n virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä ennen tilaamista.
2. Salli 1-3 g:n painovirhe. Varmista, että et välitä ennen tilaamista.
3. Valokuvien erilaisen valaistuksen ja näyttöjen erojen vuoksi kuvat eivät välttämättä heijasta kohteen todellista väriä. Varmista, että et välitä ennen tilaamista, kiitos!
Väri
Red
Tuotenro
34cedc57-be3c-4658-b580-bafb451e7144
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 metrin vaihtokaapeli Logitech G Pro Inline Mute -kuulokkeille Red
21,22 €
21,22 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu, violetti Purple
12,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
DIY-värityspeitto, jossa 24 värikynää, 50 x 60 tuumaa, väritä oma peittosi, pestävä peittotaide-esine, monivärinen F
27,90 €
Sadekerääjä (syöksyputkille 70-100 mm, sadevedenkerääjä sadevesitynnyreille, kattoalueille jopa 80 m) 503070, harmaa (LGL)
22,00 €