12 kpl LED-joulukynttilöitä sisätilojen joulukoristeisiin, joulukuusen koristeet kaukosäätimellä Multicolor Icicle
45,20 €
45,20 €
Ma, 13 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
•【Turvallinen ja energiatehokas】LED-valonlähde takaa turvallisuuden ilman avotulta, ja alhainen virrankulutus mahdollistaa pitkäaikaisen käytön ilman huolta energian tuhlaamisesta.
•【Monipuolinen koristelu】Toimii sekä joulukynttilöinä että kuusenkoristeina, kätevän ripustusrakenteen ansiosta helppo asentaa joulukuusiin.
•【Kaukosäädinohjaus】Mukana toimitettavan kaukosäätimen avulla valojen vaihtaminen ja tilan valinta on vaivatonta.
•【Täydellinen setti】12 kappaleen setti täyttää erilaiset koristelutarpeet joulukuusille ja kotiympäristöihin.
Määrittelyt:
•Materiaali: Metalli, muovi, PCB
•Kynttilän pituus: 15 cm
•Kristallipallon halkaisija: 3 cm
•Lumihiutaleen halkaisija: 7 cm
•Jääpuikon pituus: 15 cm
•Koukun pituus: 15 cm
•Virtalähde: 1 AAA-paristo per kynttilävalo (ei sisälly)
•Kaukosäädin: Mukana nappiparistolla
Pakkaus sisältää:
•6 x LED-elektronista kynttilävaloa (sisältää koukut ja koristeet)
•1 x kaukosäädin
•1 x englanninkielinen käyttöohje
Väri
Multicolor
Koko
Icicle
Tuotenro
9d35345f-8ce9-4a43-9967-b8b8c2c5f71e
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
12 kpl LED-joulukynttilöitä sisätilojen joulukoristeisiin, joulukuusen koristeet kaukosäätimellä Multicolor Icicle
45,20 €
45,20 €
Ma, 13 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,44 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
4 kpl aktiivihiilisuodattimia liesituulettimeen Siemens Hz9vrcr0 17004796 / Bosch Hez9vrcr0 17004805 / Neff Z821vr0 17004806, Gaggenau CA282111
21,24 €
Air-Up-vesipullo 650 ml – 7 makukapselia | Sokeriton & Aromaattinen | Gradienttisininen pillillä
27,17 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
26,23 €
Alkuperäinen Stealth Talk 45 Bluetooth Handsfree -kuuloke, musta
26,00 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
3-osainen Coleman Lay-Z-spa liitäntätiivistesarja (tyyppi A ja tyyppi B/C, musta)
15,39 €