Yksisarvinen silikoninen yövalo LED-näytöllä, herätyskello, himmennettävä W
35,15 €
35,15 €
Aiempi alin hinta
40,73 €
Ti, 6 loka - ma, 12 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotteen materiaali: silikoni + ABS
Valon väri: lämmin keltainen, lämmin valkoinen, luonnonvalo
Tuotteen koko: 112.5x79x160mm
Nimellisjännite: tyyppi-C 5V=1A
Akun kapasiteetti: 1200mAh
Nimellisteho: 3W
Akun kesto: noin 168h heikolla valolla, noin 70h keskitasolla valolla, noin 24h kirkkaalla valolla
Toiminto: pehmeä silikoni, digitaalinen näyttö herätyskello, kolmen värilämpötilan säätö, kun ympärillä ei ole ääntä, valo sammuu automaattisesti 30 minuutin kuluttua
Tuotenro
29015a3f-2fac-4118-b3e9-e67aae663230
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Yksisarvinen silikoninen yövalo LED-näytöllä, herätyskello, himmennettävä W
35,15 €
35,15 €
Aiempi alin hinta
40,73 €
Ti, 6 loka - ma, 12 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa