Vedenpitävä ja iskunkestävä LED-takavalo, ulompi lokasuoja, Qashqai 2010-2014, oikea: 26555 BR00A
81,00 €
81,00 €
Aiempi alin hinta
101,00 €
Ti, 30 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
1. Soveltuva malli: Takavalo korvaa Qashqai J10 SUV -mallin vuosilta 2010-2014. Varmista, että mallisi on yhteensopiva ennen ostamista.
2. Kestävä ja vedenpitävä: Takavalomme on valmistettu kestävästä ABS-, PMMA- ja PC-materiaalista, ja niillä on erinomainen veden-, iskun- ja naarmunkestävyys.
3. Korkea kirkkaus: Takavalo käyttää kirkasta LED-valonlähdettä, joka voi tarjota kirkkaan ja vakaan valon ja parantaa tehokkaasti yöajon turvallisuutta.
4. Asennusasento: On asennettava takavalon ulkopuolelle. Takavalossa on valkoiset ja punaiset linssit, ja se on valmistettu tiukan ammattimaisen tuotannon jälkeen.
5. Yksinkertainen asennus: Suora vaihto, takavalomme käyttävät alkuperäisen auton liitäntäsuunnittelua, asennusprosessi on yksinkertainen ja nopea, ilman muutoksia.
Tekniset tiedot:
Tuotetyyppi: Takavalo
Tuotemateriaali: ABS + PMMA + PC.
Jännite: 12V
Lampun lähdetyyppi: LED.
Linssin väri: Kirkas ja punainen
Ajoneuvon asennusasento: Takaosa ulkopuolella
Asennustapa: Suora vaihtoehtoinen asennustapa
Varustus:
Sopii Qashqai J10 SUV -malliin 2010-2014.
Pakettiluettelo:
1 x Takavalo
Huomautus:
Tarkista tuotteesi osanumero ja yhteensopivuus; vastaavat tiedot ovat vain viitteellisiä.
Tuotenro
dd282573-07a4-4e89-b594-5405aaf7609f
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Vedenpitävä ja iskunkestävä LED-takavalo, ulompi lokasuoja, Qashqai 2010-2014, oikea: 26555 BR00A
81,00 €
81,00 €
Aiempi alin hinta
101,00 €
Ti, 30 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
11,80 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
Rasasi Hawas Ice for Men Eau de Parfum Spray 100 ml Hot J3
27,30 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186(BT) Silver, råg.
19,35 €
FIFA World Cup 2026 -tarrankokoelma Virallinen FIFA World Cup -tarrankokoelma-albumi -50kpl [Laatikko] x50-pack Panini
37,50 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Hihna Longchamp Mini -laukulle, nahkainen olkahihnasarja Long Champ Mini -laukulle, ei tarvitse lyödä reikiä
13,00 €
NeeDoh Jellyfish Jelly Squish Stress Fidget Sensory Squeeze Toy lapsille ja aikuisille purple
9,90 €
Aiempi alin hinta
13,00 €