Vasen etu sähköikkunan kytkin 500321137 Ikkunan nostimen kytkimen korvaus, yhteensopiva Iveco Daily 1999-2006 kanssa
32,78 €
32,78 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2Korkealaatuinen materiaali: Sähköikkunan kytkin on valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, kulutusta kestävä, erittäin luja, ei helposti halkeileva, kestävä ja pitkäikäinen.
3Erinomainen suorituskyky: Ammattimainen valmistus, hieno työstö, korkea herkkyys, vakaa suorituskyky ja korkea luotettavuus.
4Alkuperäinen standardi: Alkuperäisen standardin mukaisesti voit suoraan korvata vanhan tai rikkinäisen ikkunan nostimen kytkimen, täydellinen sovitus.
5Yksinkertainen asennus: Asennus on yksinkertainen, ei vaadi monimutkaisia toimintoja, ei dekoodausta, kätevä käyttää, säästää vaivaa.
Tuotetyyppi: Sähköikkunan kytkin
Materiaali: ABS
Korvaava osanumero: 500321137
Sopivuus: Korvaava osa Iveco Daily 1999-2006 -malleihin
1 x Sähköikkunan kytkin
Tarkista vielä kerran tuotteesi osanumero, vastaavat tiedot ovat vain viitteellisiä. Jos olet epävarma tuotteesta, ota meihin yhteyttä ennen ostamista välttääksesi tarpeettoman palautuksen, kiitos!
Tuotenro
ef02ae86-dd14-4cad-867b-461c7aeb7b1d
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Vasen etu sähköikkunan kytkin 500321137 Ikkunan nostimen kytkimen korvaus, yhteensopiva Iveco Daily 1999-2006 kanssa
32,78 €
32,78 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
24,18 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2026 Jalkapallon MM-kisat Norja Kotipaita Lapset Paita+shortsit+sukat (Nro 9 Haaland Painettu) 26
28,00 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
NeeDoh Jellyfish Jelly Squish Stress Fidget Sensorinen Puristuslelu Lapsille ja Aikuisille Blue
9,59 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Askartelustrassit 40 väriä 3 mm litteäselkäiset jalokivet setti liimalla ja työkaluilla koristelusarjaan
24,40 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €