Uudet kynsitarrat kuuma kulta sipulijauhe flash ranskalaiset kynsitarrat perhonen kukka yksinkertaiset kynsitarrat ZE-0567 paljas pala + kynsiviila
49,00 €
49,00 €
Aiempi alin hinta
63,00 €
To, 8 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tämä uusi kynsitaidetarra, jossa on glitteriä, ranskalaisia kynsitarroja, perhosia ja kukkia, on ainutlaatuinen muotoilultaan ja laadultaan. Se on erityinen uuden muotoilunsa ja ainutlaatuisen glitterinsä, ranskalaisten kynsitarrojensa, perhostensa ja kukkiensa ansiosta. Se on täydellinen valinta henkilökohtaiseen käyttöön tai lahjaksi.
Tuotenro
c6c95749-1538-4485-99ed-5cac21258d53
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Uudet kynsitarrat kuuma kulta sipulijauhe flash ranskalaiset kynsitarrat perhonen kukka yksinkertaiset kynsitarrat ZE-0567 paljas pala + kynsiviila
49,00 €
49,00 €
Aiempi alin hinta
63,00 €
To, 8 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa