Tee se itse -paperiaskartelun quilling-työkalurullan ruudukko-quiller-opas nastojen säilytyksellä (sininen)
21,00 €
21,00 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, joka on ympäristöystävällinen, myrkytön ja kestävä. 2、Pieni veto mahdollistaa nastojen kätevän säilyttämisen ja ulos vetämisen, ja sen raidallinen rakenne helpottaa avaamista. 3、Uusi lisätty uritettu teräsnasta toimii käämityksen aloituspisteenä ja estää siten paperin liukumisen. 4、1,6 cm:n pituisina nastat pysyvät hyvin rei'issä ja ovat helppoja poistaa sormilla. 5、Suunnittele ensin paperiquilling-työn muodot ja koot, aseta nastat vastaaviin reikiin, käämi paperi ja poista sitten askartelupaperi.Kuvaus:Tämä ruudukko-opas on valmistettu kestävästä ABS-materiaalista, joka on ympäristöystävällinen ja kevyt. Sillä voi tehdä erilaisia paperiquilling-muotoja, jotka sopivat hyvin kortteihin, pakkausten koristeluun, koristemaalaukseen, koriste-esineisiin jne. Neulojen säilytyksen ansiosta ei tarvitse enää etsiä kadonneita nastoja. Kannettavan ja innovatiivisen muotoilun ansiostakuvioiden määrälle ei ole rajoituksia! Joten hanki tämä pieni hieno tarjous ja väritä elämääsi.
Ominaisuudet:
- Valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, joka on ympäristöystävällinen, myrkytön ja kestävä.
- Pieni veto mahdollistaa nastojen kätevän säilyttämisen ja ulos vetämisen, ja sen raidallinen rakenne helpottaa avaamista.
- Uusi lisätty uritettu teräsnasta toimii käämityksen aloituspisteenä ja estää siten paperin liukumisen.
- 1,6 cm:n pituisina nastat pysyvät hyvin rei'issä ja ovat helppoja poistaa sormilla.
- Reikiä on runsaasti nastojen kiinnittämiseen; puolet rei'istä on rivijärjestyksessä, sopivat neliömäisiin askarteluihin, kun taas loput rei'istä ovat puolipyöreitä, sopivat kaarevien tyyppien tekemiseen.
- Suunnittele ensin paperiquilling-työn muodot ja koot, aseta nastat vastaaviin reikiin, käämi paperi ja poista sitten askartelupaperi.
Tekniset tiedot:
Ruudukko-oppaan materiaali: ABS
Neulan materiaali: Ruostumaton teräs
Väri: Vaaleanpunainen, sininen (valinnainen)Koko: n. 105 x 105 x 8 cm / 4,13\" x 4,13\" x 0,31\"
Nastojen pituus: n. 1,6 cm / 0,63\"
Pakkauksen paino: n. 70 g
Määrä: 1 sarja
Paketti sisältää:
1 x Ruudukko-opas
20 x teräsnastaa
Ei sisällä muita lisävarusteita
Käyttövinkkejä: Paperi on rullattava sisältä ulospäin, sitten jokainen kela on liimattava, ja lopuksi viimeisteltävä muotoilu.
Tuotenro
42947445-abc1-45f7-944b-422a51209bfb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tee se itse -paperiaskartelun quilling-työkalurullan ruudukko-quiller-opas nastojen säilytyksellä (sininen)
21,00 €
21,00 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa