Takaikkunan pyyhkimen varsi ja sulka -sarja Fortuner 2008-2017
20,00 €
20,00 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Varmista, että tämä on oikea osanumero ja koko tilausta varten.
[Asennus] Sama istuvuus ja toimivuus kuin ajoneuvo oli uutena; Helppo asennus, korkea luotettavuus
[Pitkäkestoinen suorituskyky] Kaiken sään ja kaikkien säiden pyyhkimen sulkien näkyvyys ja pitkä käyttöikä
[Kestävä] Kova valettu runko teräsvahvikkeella lisälujuutta varten
Tuotteen ominaisuudet:
Suora vaihto, helppo asennus.
Vaihdettava takapyyhkimen varsikiinnitys, jossa korkki ja pyyhkimen sulka
Sulkatiivisteen ja pyyhkimen varren välinen tiiviste on auton mukainen.
Tuote pitää takalasin puhtaana ja roskattomana
Asennus:
1. Kokoa pyyhkimen varsi pyyhkimen sulan keskellä olevan kanssa
2. Aseta pystysuuntaan. Pyyhkimen varsi juuttuu terään.
3. Asenna koko sarja ikkunaan.
Väri: musta
Materiaali: ABS
Paketin sisältö:
1 x takapyyhkimen varsi
1 x takapyyhkimen sulka
1 x pyyhkimen kansi
br/>Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
cd0ff0c8-05b4-4db6-9093-5e8d07893e97
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Takaikkunan pyyhkimen varsi ja sulka -sarja Fortuner 2008-2017
20,00 €
20,00 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
9,80 €
Kaasutin Stihl Fs38 Fs45 Fs46 Fs55 Km55 Fs85 -malleihin
19,70 €
Aiempi alin hinta
22,09 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €
2-pakkaus kaksipuolinen hansikas eläinkarvojen poistoon - staattinen ja uudelleenkäytettävä hansikas kissojen ja koirien tehokkaaseen turkinhoitoon
9,00 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo & Aistilelu Sininen Blue
13,90 €
Aiempi alin hinta
18,00 €
3-pakkaus persimon-saippuaa, hajua poistava käsisaippua, kylpysaippua vartalon hajuun, luonnollinen deodorantti ja kosteuttava orgaaninen puhdistusaine
19,56 €
32000 kpl 3 mm monivärinen hartsihyytelö strassisarja - Häikäisevät litteäpohjaiset jalokivet 3 kpl B7000-liimalla kynsitaiteeseen, timanttitaiteeseen ja askarteluun M
20,50 €
Aiempi alin hinta
23,00 €