T106-2 rautaferriitti toroidiset ytimet 27*14*11 mm kelaille rauta
18,46 €
18,46 €
To, 29 loka - ma, 2 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Malli: T106-2
Materiaali: rauta
Väri: punainen harmaa
Ulkohalkaisija: noin 27 mm
Sisähalkaisija: noin 14 mm
Paksuus: n. 11 mm
Induktanssi: AL 13,5nH/N2
Läpäisevyys: noin 10μo.
Matala magneettinen permeabiliteetti muihin materiaaleihin verrattuna vähentää vaihtovirtavuon tiheyttä käytön aikana ilman ylimääräistä tyhjöhäviötä
Se soveltuu power ja linjasuodatukseen jne., ja sitä käytetään laajalti uusissa korkeataajuisissa kuristimissa.
Pakkaus sisältää: 1* Ferriitti toroidisydän.
Pakkausmäärä: 5 kpl * T106-2 magneettirengas
Tuotenro
bc3930f7-6314-4e1c-9e09-57894b65f68f
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
T106-2 rautaferriitti toroidiset ytimet 27*14*11 mm kelaille rauta
18,46 €
18,46 €
To, 29 loka - ma, 2 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa