Spigen iPhone 13 -kotelo Ultra Hybrid Crystal Matte Black
22,00 €
22,00 €
Pe, 6 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Löydä samankaltaisia tuotteita
Tuotteen kuvaus
Optimaalisen suojan takaamiseksi kuori on valmistettu kovasta takaosasta yhdessä iskuja vaimentavien kulmien kanssa, joissa on sisäänrakennettu Air Cushion -teknologia kaikissa kulmissa. Kuoressa on koholla olevat reunat näytön ja kameran ympärillä naarmuuntumisen estämiseksi.
Kuori, jonka avulla puhelimesi voi säilyttää alkuperäisen muotoilunsa. Ohut ja kevyt Ultra Hybrid -kuori. I衝撃を吸収するコーナー. Koholla olevat reunat kameran ja näytön ympärillä. Toimii langattoman latauksen kanssa. Ei häiritse painikkeiden tai porttien käyttöä. Väri: Musta, läpinäkyvä Materiaali: PC, TPU Sopii: Apple iPhone 13
Valmistaja: Spigen
Artikkelin numero
6cb053e0-70b7-4e5c-9c37-9cf616a917d0
Ominaisuudet | |
---|---|
Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 15,5 cm (6.1") |
Yhteensopivuus | iPhone 13 |
Kotelotyyppi | Suojus |
Materiaali | Polykarbonaatti (PC), Termoplastinen polyuretaani (TPU) |
Tuotteen väri | musta |
Pinnan väri | Kuvio |
Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
Suojaustoiminnot | Iskunkestävä |
Langaton lataaminen | Kyllä |
Helppo käyttää | Kyllä |
Pakkauksen sisältö | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Paino ja mitat | |
Tuotteen leveys | 75,4 mm |
Tuotteen syvyys | 10,7 mm |
Tuotteen korkeus | 150,6 mm |
Paino | 31,2 g |
Pakkaustiedot | |
Pakkauksen paino | 51 g |
Logistiikkatiedot | |
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85177900 |
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Spigen iPhone 13 -kotelo Ultra Hybrid Crystal Matte Black
22,00 €
22,00 €
Pe, 6 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Löydä samankaltaisia tuotteita
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Super hiljainen pumppu Lay Z Spa -impellerille, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
14,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
15,03 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
11,76 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
1x Tankin korkki Fuxtec Fx-rm 1630 1855 1860 2055 2060 2060pro ruohonleikkureihin varaosat korvaava tankin korkki puutarhatarvikkeet{HH}
11,61 €
Uusi tuotekampanja! Korkealaatuiset OneBlade-vaihtoterät 2 kpl – Sopii kaikkiin OneBlade-varsiin (malli QP220/50) (noin)
13,99 €