Sininen pehmoeläin-onesie-pyjamasetti L – Unisex-fleece-oleskeluasu taskulla
46,16 €
46,16 €
Aiempi alin hinta
46,96 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ti, 17 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Leikkisä hupullinen onesie, jossa on suuret sarjakuvahirviön silmät. Suunniteltu rennoksi oleskelu- tai yöasuksi syksyyn ja talveen.
Sisältää kokopitkän vetoketjun helppoa pukemista varten sekä hupullisen mallin, joka pitää sinut lämpimänä päästä varpaisiin. Väljä istuvuus tarjoaa peittomaisen mukavuuden ja liikkumavapauden.
- Pehmeä korallifleece-materiaali tarjoaa lämpöä ja ylellisen pehmeän tunnun kodikkaisiin iltoihin
- Kokopitkä vetoketju mahdollistaa vaivattoman pukemisen ja riisumisen kotona tai matkoilla
- Hupullinen malli antaa lisälämpöä ja suojaa kylmältä säältä
- Unisex-mallin väljä istuvuus takaa mukavuuden kaikille vartalotyypeille rentoutumiseen tai nukkumiseen
- Eloisa sarjakuvahirviökuosi tuo hauskaa ja ainutlaatuista tyyliä oleskeluasukokoelmaasi
Toimitetaan täydellisessä pakkauksessa luotettavalla laadulla heti käyttövalmiina.
Tuotenro
60c395dd-6abb-4f72-962a-60c37857dc86
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sininen pehmoeläin-onesie-pyjamasetti L – Unisex-fleece-oleskeluasu taskulla
46,16 €
46,16 €
Aiempi alin hinta
46,96 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ti, 17 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus