Satiininen hiusmyssy nukkumiseen, kaksikerroksinen satiinivuorattu hiuslakki nauhoilla, naisten luonnonkiharoille hiuksille pink
18,00 €
18,00 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Katoaako hattusi aina, kun avaat silmäsi? Tässä tulee liukumaton hattu ratkaisemaan tämän päänsäryn, tämä satiinihattu joustavalla pitkällä nauhalla, leveä, pehmeä, erittäin joustava ja ihoystävällinen, voit kietoa sen pääsi ympärille, säätää kireyttä ja sitten sitoa kiinnittääksesi hatun päähäsi, joka voi pysyä päässäsi yön yli, estää hiuksiasi sotkeutumasta ja suojaa hiuksiasi hyvin.
Pitoa ja suojaa peruukkeja ja reunoja: 2,7 tuuman leveä nauha pitää peruukit hyvin, suojaa täydellisesti hiuksiasi nukkuessasi yömyssynä ja pitää myös reunasi siistinä.
Laadukas materiaali: Hatun osa on valmistettu vaaleanpunaisesta silkkisatiinista, jolla on hyvä rakenne, joka on hengittävä ja sileä ja voi myös pitää hiuksesi kosteina. Pitkä nauha on valmistettu joustavasta spandex-materiaalista, verrattuna tavallisiin hattuihin, joissa on kuminauha, tämä hattu ei saa sinua tuntemaan oloasi tiukaksi eikä jätä jälkiä päähäsi ja on paljon mukavampi.
Tyylikäs ja laaja käyttö: voit käyttää pehmeää leveää nauhaa hiussatiinilakissa kauniin rusetin tekemiseen otsalle tai sivulle, mikä tekee sinusta ainutlaatuisen; hyödyllinen monissa tilanteissa, nukkuminen, kotityöt, meikkaus, kuntosali, juoksu, jooga jne.
Väri
pink
Tuotenro
c330b716-eb06-4ce2-9d9a-ca0a9b7b9ead
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Satiininen hiusmyssy nukkumiseen, kaksikerroksinen satiinivuorattu hiuslakki nauhoilla, naisten luonnonkiharoille hiuksille pink
18,00 €
18,00 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa