Ruusukullan ja valkokullan päällysteinen luotu rubiini, valkoinen tulen opaali ja zirkonia-aksenttisormus musta 9
16,00 €
16,00 €
Pe, 11 heinä - ke, 16 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tämä opaalisormus on täydellinen asuste iltamenoihin tai jokapäiväiseen käyttöön.Taattu säilyttämään alkuperäisen sisällön ja värin, saatavana valkokultaisena, mustana rodiumina ja ruusukultanaLAHJOITA SE! Tämä kultainen statement-sormus on täydellinen lahja jouluksi, ystävänpäiväksi, äitienpäiväksi, syntymäpäiväksi, vuosipäiväksi tai mihin tahansa muuhun tilaisuuteen, joka saa erityisen ihmisesi olemaan hyvin onnellinen ja tuntemaan olonsa tärkeäksi.Kaikki korumme ovat erinomaisen laatustandardin mukaisia, ja kappaleemme kestävät, sillä tarkistamme jokaisen korupalan laadun varmistaaksemme, että se loistaa oikein eikä tahriudu käytön ja kulumisen jälkeen.
Artikkelin numero
a1d473da-4dc5-4871-adaa-a01cc71b1578
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ruusukullan ja valkokullan päällysteinen luotu rubiini, valkoinen tulen opaali ja zirkonia-aksenttisormus musta 9
16,00 €
16,00 €
Pe, 11 heinä - ke, 16 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 sx 1 Single pack
12,60 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyylihahmo | Keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
19,70 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €