Renault 3-painikkeinen auton avaimenperäkotelo Logan Sandero Clio Fluence Vivaro Master -malleille
10,93 €
10,93 €
Ti, 30 kesä - ma, 6 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tämä on upouusi jälkimarkkinoiden 3-painikkeinen auton kaukosäätimen avaimenperäkotelo.
Valmistettu ABS-muovimateriaalista, se on kestävä ja kaunis.
Suojaa älyavaintasi päivittäiseltä kulumiselta ja pidä se yhtä kirkkaana kuin uusi.
Kompakti koko, pieni ja kätevä, helppo kuljettaa ja säilyttää.
Paras korvaaja avaimelle, jossa on rikkinäiset painikkeet tai kulunut avainkotelo.
Vain avainkotelo ja leikkaamaton avaimen terä. Ei elektronisia sisäosia.
Sinun tarvitsee vain siirtää sisäiset komponentit vanhasta kaukosäätimestäsi uuteen koteloomme.
Määrittely:
Kunto: 100% upouusi
Materiaali: ABS
Pääväri: Musta
Painike: 3 painiketta
Avaimen aihio: EI terää
Transponderisiru: Ei
Elektroniikka/akku: Ei
Asennus: Sopii Renault Logan Sandero Clio Fluence Vivaro Master Traffic -malleihin
Pakettiluettelo:
1 * Avaimenperäkotelo
Huomautus:
Varmista ystävällisesti sopivuus ennen tilaamista varmistaaksesi, että tämä tuote sopii täydellisesti.
Tuotenro
415672c4-2c1c-407c-ad11-dceff2601fd3
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Renault 3-painikkeinen auton avaimenperäkotelo Logan Sandero Clio Fluence Vivaro Master -malleille
10,93 €
10,93 €
Ti, 30 kesä - ma, 6 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
11,80 €
Rasasi Hawas Ice for Men Eau de Parfum Spray 100 ml Hot J3
27,30 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186(BT) Silver, råg.
19,35 €
Sulkapalloverkko sisä- tai ulkokäyttöön, puutarhaan, kouluun, kentälle
16,00 €
Aiempi alin hinta
16,51 €
FIFA World Cup 2026 -tarrankokoelma Virallinen FIFA World Cup -tarrankokoelma-albumi -50kpl [Laatikko] x50-pack Panini
37,50 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Väriä vaihtava meikkivoide ikääntyvälle iholle, lämpötilaan mukautuva ihon sävyyn sopiva meikkivoide, peittää juonteita ja ryppyjä, kosteuttava ja kosteuttava 1pc
15,00 €