Planeettavaihteiston alennusmoottori Vakaa suorituskyky Suuri vääntömomentti Hiljainen DC-vaihteistomoottori 24V koti- ja toimistoroboteille 430 rp...
45,00 €
45,00 €
Aiempi alin hinta
49,00 €
To, 29 loka - ke, 4 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Materiaali: Punainen kupari, vähähiilinen seos, magneetti
Malli: CM36-555
Käyttöjännite: DC 24V
Akseleiden pituus: n. 17,5 mm / 0,7 tuumaa
Akseleiden halkaisija: n. 8 mm / 0,3 tuumaa (D-muotoinen akseli)
Moottorin halkaisija: n. 36 mm / 1,4 tuumaa
Suunta: Myötäpäivään, vastapäivään
Käyttökohteet: Voidaan käyttää älykkäissä kodinkoneissa, älykodeissa, toimistoautomaatiossa, autoissa, käsittelyssä, terveydenhuollossa, robotiikassa, elektronisissa lukoissa, teollisuusautomaatiossa ja muilla aloilla
Kuormittamaton nopeus r/min 16001200430230120856045328
Kuormittamaton virta A 0,160,160,160,160,160,160,160,160,160,16
Nimellinen negatiivinen KG.CM 22,53,2561817243070
Kuormitusnopeus r/min 132098036017096705037337,7
Kuormitusvirta A 2,12,32222,221,81,62,1
Lähtöteho W232012121712.59.69.2105.8
Lukittu roottorin vääntömomentti KG.CM4.971628507096 Estäminen on kielletty
Lukittu roottorin virta A5555555
L-koko MM26.832.838.945
Tuotenro
ef59964f-e355-4fb4-aa02-8e4b24e04fd6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Planeettavaihteiston alennusmoottori Vakaa suorituskyky Suuri vääntömomentti Hiljainen DC-vaihteistomoottori 24V koti- ja toimistoroboteille 430 rp...
45,00 €
45,00 €
Aiempi alin hinta
49,00 €
To, 29 loka - ke, 4 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa