Peugeot 307 2004 2013 Oikea etuvalojen pesimen suutin 6438F4 Vaihto
20,00 €
20,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Osanumero: Alkuperäisten tehdasmääritysten mukaan ajovalojen pesusuuttimen OEM-viitenumerot ovat 6438F5, 6438F4. 2、Soveltuva malli: Ajovalojen pesusuutin, korvaa Peugeot 307 2004-2013, korvaa Citroen 2006-2010. 3、Suora vaihto: Tämä puhdistussuutin vastaa määritellyn vuoden, merkin ja mallin tehtaan osan ulkonäköä ja toimintaa. 4、Kestävä materiaali: Ajovalojen pesusuutin on valmistettu korkealaatuisesta ABS-muovista, joka on pölytiivis ja kestävä rakenteeltaan. 5、Helppo asennus: Täyttää tai ylittää OEM-valmistusstandardit, tiukka tarkastus ja testaus, helppo asennus ja täydellinen istuvuus.Tuotetyyppi: Ajovalojen pesusuutin
Materiaali: ABS
OEM: 6438F5, 6438F4
Asennus:
Korvaa Peugeot 307 2004-2013
Korvaa Citroen 2006-2010
1 x Ajovalojen pesusuutin
1 x Kiinnike
100 % tyytyväisyytesi on meille tärkeintä. Tarjoamme sinulle parasta palvelua. Jos havaitset tuotteen vastaanottamisen jälkeen ongelmia, kuten vaurioita, virheellisen määrän jne., ota meihin välittömästi yhteyttä, niin tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun!
Tuotenro
e0aeef28-892b-4590-b563-aacd39af3cad
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Peugeot 307 2004 2013 Oikea etuvalojen pesimen suutin 6438F4 Vaihto
20,00 €
20,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186 Silver, råg.
21,34 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
1000L Säiliöhana puutarhaletkun hanasovittimella, S60X6 IBC-hanaliitin, puutarhana sadeveden kerääjälle. Muovi 1/2 Plastic
11,79 €