Asiakaspalvelu
Paris Royale Darker EDP 100 ml / Drakkar Noirista inspiroitu /

Paris Royale Darker EDP 100 ml / Drakkar Noirista inspiroitu /

12,90 €

12,90 €

Muutama jäljellä

Ma, 19 loka - ti, 20 loka


Turvallinen maksaminen

Tyytyväisyyslupaus

30 päivän avokauppa


Tuotekuvaus

Paris Royale Darker – aromaattinen miesten tuoksu, jossa on puumainen luonne
Aromaattinen tuoksuprofiili, jossa on laventelia, yrttejä ja tummia puun sävyjä
100 ml:n pullo, joka sopii sekä arkeen että juhlaan
Raikas avaus ja syvemmät puiset sävelet luovat ilmeikkään kokonaisvaikutelman
Tämä 100 ml:n Paris Royale Darker EDP yhdistää raikkaan aromaattisen tunnelman tummempiin puisiin sävyihin. Tuoksu on kehitetty miehille, jotka arvostavat klassista mutta ilmeikästä tuoksuprofiilia, jossa laventeli ja yrttiset vivahteet kohtaavat syvemmän puisen sävelen. Tuoksun inspiraationa on Guy Laroche’n Drakkar Noir. Tuloksena on tasapainoinen tuoksu, jota voi käyttää toimistossa, vapaapäivänä tai kun haluat täydentää hieman juhlavampaa tyyliä.
Tuoksu avautuu raikkaalla ja yrttisellä vaikutelmalla, joka tarjoaa puhtaan alun. Kehittyessään esiin nousevat laventeli ja mausteisemmat yrttisävyt, jotka tuovat luonnetta tuntumatta raskaalta. Tummat puusävyt pyöristävät profiilia ja antavat lämpimän, selkeämmän pohjan. Tämä yhdistelmä tekee Darkerista monipuolisen valinnan, kun haluat tuoksun, joka tuntuu sekä energiseltä että hienostuneelta. 100 ml:n pullo sopii säännölliseen käyttöön ja tarjoaa runsaasti sisältöä päivittäiseen tuoksurutiiniin. Levitä hajuvettä puhtaille pulssipisteille, kuten ranteisiin ja kaulalle, ja anna sen imeytyä ilman hieromista. Säädä määrää tilanteen ja henkilökohtaisen maun mukaan. Säilytä pullo viileässä ja suojattuna suoralta auringonvalolta, jotta tuoksun luonne säilyy käyttökertojen välillä.
Monipuolinen tuoksu arkeen ja iltaan
Aromaattinen ja puumainen tuoksuprofiili tekee parfyymistä helpon yhdistää erilaisiin pukeutumistyyleihin ja vuodenaikoihin. Käytä sitä hienovaraisena osana aamurutiinia tai levitä hieman enemmän illallista ja iltaohjelmaa varten. Darker tarjoaa selkeän mutta kevyen tuoksukokemuksen niille, jotka suosivat laventelia, yrttejä ja tummempia puu-säveliä.
Tuotetiedot
- Tuotetyyppi: Eau de parfum
- Tuoksu: Paris Royale Darker
- Tuoksun inspiraatio: Drakkar Noir, Guy Laroche
- Kohderyhmä: Miehet
- Tilavuus: 100 ml
- Tuoksuperhe: Aromaattinen ja puumainen
- Pääominaisuudet: Raikas, yrttinen ja puumainen
- Tuoksun vivahteet: Laventeli ja yrtit
- Pohjatuoksu: Tummat puun sävyt
- Käyttö: Päivittäinen tuoksu ja erityistilaisuudet
- Levitys: Puhtaille pulssipisteille
- Pullo: 100 ml:n koko toistuvaan käyttöön
- Säilytys: Viileässä ja suojattuna suoralta auringonvalolta

Tuotenro

8415efcc-cd2a-4d21-a6a7-60d8b4f7f818

Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).

Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.

Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.

Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.

Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.

Paris Royale Darker EDP 100 ml / Drakkar Noirista inspiroitu /

12,90 €

12,90 €

Muutama jäljellä

Ma, 19 loka - ti, 20 loka


Turvallinen maksaminen

Tyytyväisyyslupaus

30 päivän avokauppa