Päivitä 24V 40W 3D-tulostimen ekstruuderin Hotend-kokoonpanotyyppi, sopii 3D V2, 5., CR10 3D-tulostimille
29,57 €
29,57 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
[Välikappaleen ruuvit] Käytä välikappaleen ruuveja termistorin kiinnittämiseen tukevammin, eikä termistoria ole helppo vahingoittaa.
[Helppokäyttöinen] Kuuma pää on esiasennettu ja helppo asentaa.
[Korkea laatu] Korkealaatuinen lämmitysjärjestelmän jäähdytys, integroitu rakenne helppoa purkamista, huoltoa ja korjausta varten.
Tekniset tiedot: 24V 40W
Väri: Valokuvan väri
Materiaali: Alumiini, ruostumaton teräs ja messinki
Koko: Johdon pituus: 1,5 m, PTTE-putki: 1 m, ruuvin kokonaispituus: 19 mm Suutin: 0,4 mm
Pakkauksen sisältö:
1 x tulostimen lisävarusteet
1 x putki puhdistusneuloille (satunnainen väri, mahdollisuus määrittää väri)
Vain yllä oleva pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
314bdc7c-3111-49eb-b3d6-5ac22b2a38b1
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Päivitä 24V 40W 3D-tulostimen ekstruuderin Hotend-kokoonpanotyyppi, sopii 3D V2, 5., CR10 3D-tulostimille
29,57 €
29,57 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa