Painepesurin suutinkärjet, 1/4 asteen pikaliitin, monen asteen painepesurin osat, 1,2 mm aukko
21,50 €
21,50 €
Pe, 10 heinä - ke, 15 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tietoja tästä tuotteesta
Kestävä laatu: Suihkutusjäähdytyslaitteemme on valmistettu laadukkaasta materiaalista, sumutussuuttimen T-liitin on valmistettu POM-materiaalista, tukeva ja kestävä, sumutussuuttimet on valmistettu messingistä, eivätkä ne ruostu tai syövy helposti.
Yksinkertainen käyttö: Nämä vesisumutusjäähdytyssuuttimet on helppo asentaa, liitä vain sopivat vesiputket molempiin päihin ja ruuvaa suuttimet, vesisumu voidaan tuottaa veden lähteen avaamisen jälkeen.
Tehokas jäähdytykseen: Tämä messinkinen sumutussuutinsarja sopii käytettäväksi kesällä, se voi tehokkaasti alentaa ulkolämpötilaa; Hieno vesisumutus voi alentaa lämpötilaa 20 asteella, se on mukava lisävaruste ulkoilmatapahtumiin.
Riittävä määrä: Tarjoamme sinulle 10 kpl sumutussuutinteetä, 10 kpl messinkisuutinta ja 2 kpl mustia korkkeja, riittävä määrä riittää päivittäiseen käyttöön ja vaihtoon, kauniit lisävarusteet voidaan vaihtaa halutessasi, mikä tuo lisää mukavuutta.
Laaja sovellus: Nämä sumutussuuttimet ovat välttämättömiä lisävarusteita tuulettimen sumutusjärjestelmän, sumutusjäähdytysjärjestelmän ja kasvien kastelujärjestelmän valmistamiseen.
Tuotenro
f7108c59-8a95-432a-955c-dd70d7763dee
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Painepesurin suutinkärjet, 1/4 asteen pikaliitin, monen asteen painepesurin osat, 1,2 mm aukko
21,50 €
21,50 €
Pe, 10 heinä - ke, 15 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
MM-kisat 2026 Espanja Koti Lasten Aikuisten Jalkapallopaita Nro 19 LAMINE YAMAL LAMINE YAMAL 24
24,29 €
Aiempi alin hinta
35,66 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
19,77 €
100 kpl Florabest LIDL FRTA 20 A1,FAT 18B3, FRT -rehunleikkurin vaihtolavat muovia
19,00 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €