Painepesurin pistooliadapteri 1/4\" naarasliittimellä, yhteensopiva Karcher/Kärcher K -sarjan painepesureiden K2, K3, K4, K5, K6, K7 kanssa
23,50 €
23,50 €
Pe, 10 heinä - ke, 15 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
LAAJA YHTEENSOPIVUUS - Yhteensopiva Kärcher K2, K3, K4, K5, K6, K7 painepesupistoolien kanssa. (Ei sovi K1700, K1700 CUBE, K1800, K1900, K2000)
PÄIVITETTY TARVIKKEET - Painepesurin liitin, joka sopii karcher k2-k7:ään, muuntuu 1/4 naarasliittimeksi ”pikaliittimeksi.
HELPPO LIITÄNTÄ - Painepesupistooliadapterin toinen pää, joka sopii karcheriin, joka yhdistää painepesurin suutinkärjet tai vaahtotykin, jossa on 1/4'' korkki.
Ja toinen pää työnnetään pistooliin ja käännetään liitin myötäpäivään.
KESTÄVÄ LAATU - Adapteri on valmistettu pikaliittimellä varustetusta messinkipesästä ja kestävästä muovista. Työpaine voi olla jopa 2000 psi. Käyttölämpötila on jopa 140℉.
Painepesupistooliadapterin toinen pää, joka sopii karcheriin, joka yhdistää painepesurin suutinkärjet tai vaahtotykin, jossa on 1/4'' pistoke.
Ja toinen pää työnnetään painepesupistooliin ja käännetään liitin myötäpäivään.
PAKKAUSLUETTELO
1x painepesupistooliadapteri
Tuotenro
c36bc1c7-2a92-4533-8a74-c1f69fbcf24b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Painepesurin pistooliadapteri 1/4\" naarasliittimellä, yhteensopiva Karcher/Kärcher K -sarjan painepesureiden K2, K3, K4, K5, K6, K7 kanssa
23,50 €
23,50 €
Pe, 10 heinä - ke, 15 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
Koiran kypärä ja suojalasit, pieni-keskikokoinen urheilulemmikkieläimen hattu UV-suojalaseilla, säädettävä tuulenpitävä lumitiivis lippalakki silmäsuoja
32,91 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
4 kpl 40 kg raskaat paviljongin painopussit paviljongin jaloille, sopivat markiiseihin, telttoihin ja paviljonkeihin (Oxford 800D - 50 x 20 cm - musta)
22,00 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €