Oven Led-logo Projektor Loistevalo Tervetuloa Valo Haamuvarjo Vaihto Jaguar Xj Xk Xjl X351 X-type (2 Pakkausta) (Ilman Ympyrää)
30,20 €
30,20 €
Aiempi alin hinta
31,36 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
1. Yhteensopivuus: Yhteensopiva XJ XK XJL X351 X-type -sarjan kanssa jne. Katso lisätietoja yhteensopivista malleista tuotekuvauksesta. Jos tarvitset näitä merkkivaloja korvaavina valoina, varmista ensin, että autossasi on alkuperäiset ovivalot.
2. Helppo asennus: liitä ja käytä
Ei porausta, ei johdotusta, ei purkamista, ei vahinkoa autollesi.
3. Kaunis: Kun ovi avataan, värikkäät merkkivalot näkyvät maassa, ja kun ovi suljetaan, ne sammuvat.
4. Tämä on uusin versio, joka ratkaisee ongelman, että useimpien markkinoilla olevien autojen ovivalojen logo haalistuu 1-3 kuukauden käytön jälkeen.
5. Tarjoamme 30 päivän rahat takaisin -palvelun. Mikä tahansa ongelma, ota yhteyttä, kaikki ongelmat ratkaistaan 24 tunnin kuluessa.
Tuotenro
068cbb59-449e-4970-85a8-bcb4b2019a73
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Oven Led-logo Projektor Loistevalo Tervetuloa Valo Haamuvarjo Vaihto Jaguar Xj Xk Xjl X351 X-type (2 Pakkausta) (Ilman Ympyrää)
30,20 €
30,20 €
Aiempi alin hinta
31,36 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
Technic-moottorisarja, 25 osaa, Power Feature -sarja, paristokäyttöinen kaukosäädinvastaanotin, sisältää 1L/2M/1 servomoottoria 25 st
40,57 €
Jalkapallon MM-kisat 2026 Argentiinan maajoukkueen pelipaita nro 10 Messi 26
27,00 €
MM-kisat 2026 Espanja Koti Lasten Aikuisten Jalkapallopaita Nro 19 LAMINE YAMAL LAMINE YAMAL 24
24,29 €
Aiempi alin hinta
35,66 €
7636 Flavorizer Bars Weber Spirit Spirit II 300 -sarjan grilliosat, 5 kpl -FF-
20,40 €
Aiempi alin hinta
60,10 €
NeeDoh Jellyfish Jelly Squish Stress Fidget Sensorinen Puristuslelu Lapsille ja Aikuisille Pink
9,24 €
Audi Etu- ja takaosa Musta Emblem Rengassarja A1 A3 A4 A5 -malleihin - 273mm & 192mm-X44-
20,44 €
Varpaankynsiviila paksuille varpaankynsille, manikyyri- ja pedikyyrisetti, ammattimainen, uusi, musta
18,00 €