Oikea Etujarru 22mm Kytkin Pääsylinteri Hydraulinen Pumppu Vipu Honda Trx125 200 250 350 400 Dirt Bike Atv Hj125 Black
54,00 €
54,00 €
Pe, 16 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotteen tiedot:
Männän halkaisija 14mm
Banjopultti 10x1.25 mm kierteen nousu
Väri: Musta
Sovitus:
SOPII 7/8 \" ohjaustangoille Kaksoisjarrusatula järjestelmille tai yksittäisille jarrusatula järjestelmille.
Koko
Black
Tuotenro
415e5201-1da9-4b27-9f80-14d1b21ed997
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Oikea Etujarru 22mm Kytkin Pääsylinteri Hydraulinen Pumppu Vipu Honda Trx125 200 250 350 400 Dirt Bike Atv Hj125 Black
54,00 €
54,00 €
Pe, 16 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa