Näkymättömät varvassukat / Sormisukat naisille
13,22 €
13,22 €
Ke, 23 syys - ti, 29 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Näkymättömät sukat / nilkkasukat, jotka istuvat matalalla jalassa, joten ei näy, että käytät kenkiä.
Varvassukat ovat sukat, joissa on varvasosasto. Paljon kuin lapaset jaloillesi ja varpaillesi.
Jalkasienen ehkäisemiseksi voit varmistaa, että jalkasi pysyvät kuivina ja viileinä, erityisesti varpaiden välissä. Monet jalkaterapeutit suosittelevat varvassukkia potilailleen/asiakkailleen.
Varvassukat on valmistettu puuvillasta ja polyesteristä.
Varvassukat voivat myös ehkäistä muita jalkaongelmia, kuten rakkoja ja hankausta varpaiden välissä, ja lisätä verenkiertoa.
5 parin pakkaus
Tuotenro
93536f6e-aaf7-40d5-a028-4168ac1d53f9
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Näkymättömät varvassukat / Sormisukat naisille
13,22 €
13,22 €
Ke, 23 syys - ti, 29 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa