Asiakaspalvelu
Max Factor Excess Intensity Longwear Eyeliner 04 Excessive Charo

Max Factor Excess Intensity Longwear Eyeliner 04 Excessive Charo

22,49 €

22,49 €

Muutama jäljellä

Ti, 27 loka - pe, 30 loka


Turvallinen maksaminen

Tyytyväisyyslupaus

30 päivän avokauppa


Tuotekuvaus

Excess Intensity Longwear Eyeliner on Max Factorin pitkäkestoinen vedenpitävä silmäkynä. Eyelinerissä on tikun muotoinen applikaattori, joka tarjoaa kynämäistä tarkkuutta ja intensiivisen lookin, joka kestää koko päivän - tai yön! Väri liukuu helposti, antaa intensiivisen vaikutelman eikä kynää tarvitse teroittaa.
Vedenkestävä eyeliner, joka kestää koko päivän
  • Stiftform applikaattori
  • Ei tarvitse teroittaa

Paino, gramma

200

Tuotenro

43ee395c-0536-4f6a-830f-5314ca0e528e

Ominaisuudet

Kapasiteetti

2 g

Aine

Nestemäinen

Annostelijan tyyppi

Lyijykynä

Sisäänrakennettu häivytyssivellin

Kyllä

Väriryhmä

Musta

Värikoodi

04

Värin nimi

Charcoal

Pitkäkestoinen

Kyllä

Kestoaika

12 h

Vedenpitävä

Kyllä

Silmälääkäri-testattu

Kyllä

Dermatologisesti testattu

Kyllä

Ei tuhraannu

Kyllä

Ainesosat

Isododecane, Synthetic Wax, Hydrogenated Polycyclopentadiene, Mica, C20-40 Alcohols, Nylon-12, Silica, Calcium Aluminum Borosilicate, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Phenoxyethanol, Polyethylene, Talc, CI 77499, CI 77400, CI 19140, CI 42090, CI 77510, CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77007]

Pakkaustiedot

Pakkauksen leveys

7,2 mm

Pakkauksen syvyys

7,2 mm

Pakkauksen korkeus

131 mm

Pakkauksen paino

7 g

Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).

Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.

Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.

Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.

Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.

Max Factor Excess Intensity Longwear Eyeliner 04 Excessive Charo

22,49 €

22,49 €

Muutama jäljellä

Ti, 27 loka - pe, 30 loka


Turvallinen maksaminen

Tyytyväisyyslupaus

30 päivän avokauppa