Manuaalinen ruoanvalmistuskone vihannesten leikkuri, sipulisilppuri, pilkkoja, jauhin, valkosipulisilppuri, sekoitin pilkkoo sipulit (520 ml)
28,70 €
28,70 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
【Erittäin tehokas】Miniruoanvalmistuskone toimii ilman sähköä. Pilko lähes kaikenlaisia ruokia nopeasti ja helposti - mitä useammin vedät narusta, sitä hienompi tulos! Manuaalinen valkosipulisilppuri on täydellinen kotikokkaukseen, matkustamiseen ja retkeilyyn. Voit myös käyttää sitä lahjana läheisillesi.
【Monitoiminen ruoanleikkuri】Ruoanleikkurilla voit käsitellä kaikki vihannekset ja ruoat. Sipulisilppuri on täydellinen sipulin, vihannesten, hedelmien, porkkanoiden, pähkinöiden, inkiväärin, lihan jne. pilkkomiseen.
【Kestävä manuaalinen valkosipulisilppuri】Premium-käsileikkurin vakaa, liukumaton pohja estää leikkuria liukumasta pois tiskiltä, ja läpinäkyvän kulhon ansiosta on helppo nähdä pilkkomisen aste. Lisäsekoitin voi sekoittaa ainekset tehokkaasti.
【Helppo puhdistaa ja säilyttää】Irrotettava terä, kansi ja pohja helpottavat puhdistamista ja säilyttämistä. Huuhtele vain juoksevan veden alla, EI konepesun kestävä! Tämä vihannestenleikkuri on täydellinen keittiöväline. Uskomme niin paljon vihannesleikkuriimme, että jos et jostain syystä ole täysin tyytyväinen, soita tai lähetä meille sähköpostia, niin lähetämme sinulle korvaavan tuotteen tai täyden hyvityksen, ilman kysymyksiä.
Tuotenro
c21bdfbe-287e-4ad4-9af6-5cc4b55556c0
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Manuaalinen ruoanvalmistuskone vihannesten leikkuri, sipulisilppuri, pilkkoja, jauhin, valkosipulisilppuri, sekoitin pilkkoo sipulit (520 ml)
28,70 €
28,70 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa