Lcd1602 I2c -moduuli I2c-ohjausliittymät integroidulla Aip31068 LCD-ohjaimipiirrillä
23,70 €
23,70 €
Pe, 2 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Sisältää LCD1602 -merkki-LCD-paneelin;
I2C-ohjaus, vaatii vain kaksi signaalijohtoa, säästää IO-resursseja;
Yhteensopiva 3.3V/5V käyttöjännitteiden kanssa;
Yhteensopiva ESP32:n kanssa;
16x2 merkin LCD, tukee näytön vieritystä, kursorin liikuttamista;
Tekniset tiedot:
Materiaali: PCB
Näytön koko: Noin 64,5x16mm/2,54x0,63in
Moduulin koko: Noin 87x32mm/3,43x1,26in
I2C-viestintä;
Käyttöjännitteet: 3.3V-5V
LCD-ohjain: AiP31068
Käyttölämpötila: -20~+70
Merkit: 162
Huomautus:
Salli 1-2 cm virheet manuaalisen mittauksen vuoksi, varmista, että et välitä ennen tilaamista.
Eri näyttöjen välisten erojen vuoksi kuva ei välttämättä heijasta kohteen todellista väriä.
Paketti sisältää:
1xLCD1602 -moduuli
Tuotenro
049f79bb-c333-4c52-b879-bf08444a0484
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lcd1602 I2c -moduuli I2c-ohjausliittymät integroidulla Aip31068 LCD-ohjaimipiirrillä
23,70 €
23,70 €
Pe, 2 loka - to, 8 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa