Läpinäkyvä sateenvarjo PK PK
15,00 €
15,00 €
Ti, 22 syys - pe, 25 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Läpinäkyvä kolmiosainen sateenvarjo, sininen
Ominaisuudet:
Ainutlaatuinen mattapintainen kahva, erittäin mukava käsituntuma
Kolmiosainen kokoontaitettava varsi, voidaan taittaa 25 cm pitkäksi helppoa kuljetusta varten
Elävä painatus takana
Suojaa sekä auringolta että sateelta, sopii kaikkiin tilanteisiin, kuten rannalle, ostoksille, ulkoiluun jne.
Materiaali: Metalli+pvc
Väri: Sininen
Taitettuna pituus: n. 25 cm
Halkaisija: n. 93 cm
Huomautus:
Salli pieni 1-3 cm:n ero manuaalisen mittauksen vuoksi ja pieni värivaihtelu eri näyttöasetusten vuoksi
Kiitos ja mukavaa päivää!
Paketti sisältää:
1 x Aurinko-/sadesuoja
Väri
PK
Tuotenro
09f99e6d-d6a7-4812-979a-113ab0935953
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Läpinäkyvä sateenvarjo PK PK
15,00 €
15,00 €
Ti, 22 syys - pe, 25 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa