Ladattava LED-otsalamppu 10000 lumenia XHP70.2 Tehokkaat otsalamput Suuritehoinen työvalaisin Zoomattava otsalamppu -DQ
31,50 €
31,50 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kierrä ylös ja alas 90 astetta. Erittäin tehokas nailoninen säädettävä pääpanta takaa mukavan istuvuuden. IPX5 vedenpitävä, päivittäiseen käyttöön vedenpitävä. Sinun ei tarvitse huolehtia ulkoisista olosuhteista eri ominaisuuksien vuoksi.
Yksi painike ohjaa 3 vaihtotilaa (kirkas valo - himmeä valo - strobo). Lähennä/loitonna tarpeen mukaan yksityiskohtaisia lähitöitä tai pitkän matkan töitä varten.
Kun olet ulkona, puhelin on sammutettu ja voit liittää ajovalon mobiilina virtalähteenä puhelimen lataamiseen hätätilanteissa.
XHP 70.2 LED-ajovalaisin on varustettu USB-datakaapelilla. Lataa kaikki 3 akkua täyteen vähintään 12 tunnin ajan ennen käyttöä.
Tuotenro
06b3c40e-23e5-434a-9fd1-b02d8e8742e6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ladattava LED-otsalamppu 10000 lumenia XHP70.2 Tehokkaat otsalamput Suuritehoinen työvalaisin Zoomattava otsalamppu -DQ
31,50 €
31,50 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
MM-kisat 2026 Espanja Koti Lasten Aikuisten Jalkapallopaita Nro 19 LAMINE YAMAL LAMINE YAMAL 24
24,29 €
Aiempi alin hinta
35,66 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
19,77 €
100 kpl Florabest LIDL FRTA 20 A1,FAT 18B3, FRT -rehunleikkurin vaihtolavat muovia
19,00 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €