Koirien ja kissojen kynsileikkuri – LED-valo – Kaksinopeuksinen – USB-ladattu – Hiljainen muotoilu – Musta
27,40 €
27,40 €
Aiempi alin hinta
28,40 €
Ke, 30 syys - ti, 6 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ladattava sähköinen hiomakone koirien ja kissojen kynsien turvalliseen ja helppoon leikkaamiseen.
Tuotteen ominaisuudet:
LED-näyttö akun tilalle
2 nopeusasetusta
LED-turvavalo
Hiljainen käyttö
USB-lataus (3 tunnin latausaika)
Jopa 4 tunnin akunkesto
Tekniset tiedot:
Väri: Musta
Lataus: USB
Äänitaso: Matala
Käyttö: Pienet ja suuret koirat sekä kissat
Helppo ja turvallinen ratkaisu kynsien hoitoon helpolla käytöllä.
Tuotenro
df947faa-4937-460d-8f74-0489cf067beb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Koirien ja kissojen kynsileikkuri – LED-valo – Kaksinopeuksinen – USB-ladattu – Hiljainen muotoilu – Musta
27,40 €
27,40 €
Aiempi alin hinta
28,40 €
Ke, 30 syys - ti, 6 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa