Kellot Watch HH H
15,33 €
15,33 €
Ma, 28 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Materiaali: Metalliseos
Kellotaulun paksuus: noin 1,3 cm
100 % uusi ja korkealaatuinen
Koko: noin 4,7 cm
Liike: Kvartsi
Ominaisuus:
Retro Antiikki Vintage Kellot Design.
Retro riipus watch;
Täysi sulkeminen, täydellinen suojaamaan kellotaulua;
Kestävä seosmateriaali;
Yksinkertainen numerovalinta arabialaisilla/roomalaisilla numeroilla, helppo nähdä aika;
CAN olla riipus, joka sopii yhteen kaikkien vaatteiden kanssa;
Watch halkaisija 47 mm, joka sopii kaikkiin tilanteisiin.
Watch CAN käyttää muotikoruna.
Paketin sisältö:
1 x watch
Kuvio/aihe
H
Koko
H
Tuotenro
8d6aa89f-79ee-4588-b2a6-48c6f15e8c2a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kellot Watch HH H
15,33 €
15,33 €
Ma, 28 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa