[insert size], Määrä
23,67 €
23,67 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Paperiset hunajakennopallokoristeet-- Joulupäivä on aivan nurkan takana! Joulukuusenkoristeet tekevät joulujuhlistasi todella iloiset. Koristele kotisi niillä ja ota kuvia, luo ja säilytä unohtumattomia ja arvokkaita muistoja!
Jouluinen bannerikyltti-- Kiinnitetty punainen lanka tekee tämän joulupukki-koristeen ripustamisesta helppoa katosta tai oviaukosta joulupäivälliselle tai avoimien ovien tilaisuuteen.
Jouluiset porokoristeet-- -Juhlava koriste joulujuhliin, viikonlopun avoimien ovien tilaisuuteen tai muihin joulujuhliin.
Jouluinen riippuva seppele-- Ne ovat myös loistava tausta perheen ja ystävien joulumuistokuvien ottamiseen
Tuotenro
7c69d6ac-f055-47cb-b922-906398f7579d
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
[insert size], Määrä
23,67 €
23,67 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa