Imurin S8 Pro Ultra -mallin imurille, pääsivusirkkeli, HEPA-suodatin, pölyliina, varaosat
45,00 €
45,00 €
To, 10 heinä - ti, 15 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, kestävämpi
Sivusirkkeli auttaa imuria ulottumaan syvemmälle mattoon ja puhdistamaan tehokkaammin
Suodatin suodattaa hienoa pölyä estäen pölyn, siitepölyn ja muiden allergeenien pääsyn hengittämääsi ilmaan.
Ainutlaatuiset harjat kumirenkailla sopeutuvat erilaisiin lattiapintoihin ja poistavat kaiken pienestä pölystä suuriin kerrostumiin.
Normaalin huollon osana se on helppo irrottaa ja vaihtaa
On parasta vaihtaa varaosat 2-3 kuukauden välein, jotta kone toimii parhaalla mahdollisella suorituskyvyllä
Väri: kuten kuvassa
Materiaali: muovi
Pakkauksen sisältö:
1 pari x rullaharja
6 x sivusirkkeli
4 x HEPA-suodatin
4 x moppiliina
4 x pöly
1 x puhdistusharja
1 x ruuvimeisseli
Vain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita tuotteita ei sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
39647f54-d1d3-4d60-bc65-37fdec7c135b
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Imurin S8 Pro Ultra -mallin imurille, pääsivusirkkeli, HEPA-suodatin, pölyliina, varaosat
45,00 €
45,00 €
To, 10 heinä - ti, 15 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Aito POPMART The Monsters Labubu Coca-Cola
28,00 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €