IC 4 kpl automaattinen kasvien kastelujärjestelmä Keramiikka-kärki
23,40 €
23,40 €
Pe, 26 kesä - to, 2 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
Korkea laatu: Valmistettu keramiikasta ja ABS-muovista, automaattinen kastelu ruukkukasveille ja astioille, sisä- ja ulkokäyttöön.
Tarkka ja tehokas: Kun ruukun maa on kuiva, tämä piikki tippuu vähitellen huolellisesti. Kun maa on riittävän kostea, tippuminen pysähtyy automaattisesti. Voit myös lisätä nestemäistä kasviravintoa stimuloimaan kasvua.Helppokäyttöinen: Kierrä vain vanhaan muovipulloon, joka on täytetty vedellä, ja aseta sitten maahan. Sinun ei tarvitse jättää vettä sisältävää ämpäriä viereen. 600 ml voi riittää noin 5-7 päiväksi.
Liitä useilla pulloilla: Kokonaispituus noin 11,5 cm, suuaukkojen liittimet 3 eri koossa, max 5,2 cm (ulkoinen halkaisija), sopii useimpiin pulloihin, joiden korkki on enintään 3 litraa, mukaan lukien Coca-Cola. Cola, 7 Up, Pepsi, Tesco ja paljon muuta.Laaja käyttö: Ei helposti haihtu, tippuu hitaasti estämään mätänemisen. Täydellinen työmatkoille, lomille, lomille, erityisesti ihmisille, jotka eivät ole hyviä maanviljelyssä.
Tippukastelusetti: Automaattinen kastelujärjestelmä kasteluun, automaattinen tippukastelu kasveille hitaalla vapautumisella sisä- tai ulkokasveilleTekniset tiedot
Materiaali: ABS + KeramiikkaVäri: valkoinen ja vihreä
Korkeus: 11,5 cmPullon liitoksen halkaisija: max 5,2cmPaino: 40g kpl, 4 kpl yhteensä 160g
Kastelujärjestelmä: Helppokäyttöinen ja tehokasSinun tarvitsee vain liittää pullo ja sitten interpolata kenttään.Anturi on valmistettu keramiikasta, vesi tulee hitaasti ulos keramiikkapalasta. Siinä ei ole reikiä.Suosittelen kokeilemaan tätä laitetta noin 1-2 viikkoa ennen lomaasi!
Joitakin esimerkkejä pulloista, jotka sopivat kastelusettiin:Kaikki Schweppes- ja Coca-Cola-pullot
Fanta-pullot, Dr Pepper-pullot, Pepsi-pullot, 7-Up-pullotTesco-merkkipullot 1 litraan asti
Omat Waitrose plus 1 litran pullotSainsburysilla on 1 litran merkkipullot asti
Pullot Asda-merkkisiä 1 litraan astiM&s omat pullot S 1 litra plus Morrisons omat merkkipullot 1 litra plus
Muovista valmistetut viinipullotHighland Spring 1,5 litraa
Fairy Liquid -pullotEcover-pullotPakkaus sisältää4 x Kasvien kastelijat lomalle
Artikkelinro.
d2d5dfc9-e6f6-44df-90aa-1e00be12a045
Tuotenro
f89c69a9-a859-4ad9-a91a-ef25e566f669
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
IC 4 kpl automaattinen kasvien kastelujärjestelmä Keramiikka-kärki
23,40 €
23,40 €
Pe, 26 kesä - to, 2 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
Ruohonleikkurin kaasutin 799583 Briggs & Stratton 300E 450E 500E OVH 125cc 140cc moottoreille 08P502 09P602 -sarja Korvaa 591160 595656 591979 593261
21,54 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu violetti violetti Purple
12,50 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
13,00 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
12,00 €
Aiempi alin hinta
13,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €