Hyttysverkon korjausteippi Ikkunan korjausteippi (musta 5cmX200cm)
37,99 €
37,99 €
Ti, 13 loka - ma, 19 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Hyttysverkon korjausteippi Ikkunan korjausteippi (musta 5cmX200cm). Kuvaus
1. Lasikuitumateriaali Hyttysverkkojen korjaamiseen tarkoitettu ikkunoiden korjausteippimme on valmistettu lasikuidusta. Se on epäorgaaninen, ei-metallinen materiaali, jolla on erinomaiset ominaisuudet ja hyvä läpäisevyys. Koska ikkunoiden korjausteipillämme on vahva tarttuvuus, se voi tehokkaasti
estää hyttysiä pääsemästä sisään. Teippirulla voi ratkaista ikkunakiskojen, pimennysverhojen, ovien ja ikkunakiskojen, terassiovien kiskojen, telttaverkkojen ja muiden rikkoutumisen hätätilanteen.
2. Helppo käyttää Vain kolme vaihetta näytön ikkunan korjausteippityön suorittamiseen. Pyyhi korjattava alue kuivalla liinalla, tasoita sitten vaurioitunut alue ja paina lopuksi varovasti hengittävää korjausvoidetta hyttystä kestävään ikkunaan. Ikkunat vaurioituneet
lemmikkien tai työkalujen toimesta voidaan palauttaa yksinkertaisilla vaiheilla.
3. Turvallisuus ja ympäristönsuojelu Korjausteippimme on 2 m pitkä ja 5 cm leveä, ja sitä voidaan käyttää useita kertoja. Viskoosi ei kuivu helposti ilmassa ja sillä on pitkä käyttöikä. Lasikuitu on luonnostaan hauras, mutta teippimme myydään teippinä, mikä osoittaa
teippimme muokattavuuden. Korjausteipillä ei ole hajua, se on turvallinen käyttää ja se on ympäristöystävällinen ja vedenpitävä. Ei vain talossa, vaan myös ulkoteltat ovat turvallisia käyttää.
4. Erityiset näytöt tai reiät hyttysverkoissa ovat päänsärky. Ilman näpertelyä näytöllä ei ole merkitystä. Uuden hankkiminen tuntuu tuhlaukselta. Korjausteipillämme voit säästää rahaa ja aikaa. Korjausteippimme voidaan leikata mihin tahansa muotoon. Tee
ikkunastasi erikoisempi, eikä se näytä aluksi oudolta. Teippiemme mukana tulee itseliimautuva teippi, joka mahdollistaa käsineiden käytön.
Koko: 5cm*200cm
Väri: Musta
Luokka: Rautateippi
Tuotenro
7580539a-dcd5-4d6c-9987-f6e831ffa3d2
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Hyttysverkon korjausteippi Ikkunan korjausteippi (musta 5cmX200cm)
37,99 €
37,99 €
Ti, 13 loka - ma, 19 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa